Ford Mondeo nabízí akční modely Manager a Manager Plus

Nové akční modely nabízejí rozšířenou základní výbavu, za kterou se nic nedoplácí, pokud padne volba na motor TDCI, tak úspora finančních prostředků dosáhne šedesátsedn tisíc korun.
Ford Mondeo nabízí akční modely Manager a Manager Plus
Mondeo Manager

Prvním akčním model vychází z výbavy Trend, která sama osobě již obsahuje prvky jako ABS, klimatizaci, čtyři airbagy, elektricky ovládaná okna apod.

U akčního modelu Manager je výbava dále rozšířena o bezpečnostní systém IVD, který zahrnuje elektronický stabilizační systém ESP a protiprokluzový systém TCS a dále tzv. bezpečnostní soupravu 2, zahrnující stropní airbagy a brzdový asistent EBA.

Pokud se přitom motorista rozhodne pro jedinečný Fordův motor 2.0 TDCi, tedy turbodiesel vybavený vstřikovacím systémem Common Rail druhé generace, dosáhne celková cenová výhoda částky 67 800 Kč.

Základní cena pro Ford Mondeo Manager přitom činí 679 000 Kč.

Mondeo Manager Plus

Druhý akční model, Mondeo Manager Plus, vychází z luxusní výbavy Ghia, která navíc zahrnuje například samočinnou elektronickou klimatizaci, kola z lehkých slitin či palubní počítač.

Výhoda modelu Manager Plus spočívá i tady v IVD a bezpečnostní soupravě 2, které zákazník dostává opět zcela zdarma. S motorem TDCi pak zákazník získává i u modelu Mondeo Manager Plus výhodu ve výši až 67 800 Kč.

Za Ford Mondeo Manager Plus zakazník zaplatí základní cenu 756 900 Kč.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 21 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky