Ford Mondeo nabízí akční modely Manager a Manager Plus

Nové akční modely nabízejí rozšířenou základní výbavu, za kterou se nic nedoplácí, pokud padne volba na motor TDCI, tak úspora finančních prostředků dosáhne šedesátsedn tisíc korun.
Ford Mondeo nabízí akční modely Manager a Manager Plus
Mondeo Manager

Prvním akčním model vychází z výbavy Trend, která sama osobě již obsahuje prvky jako ABS, klimatizaci, čtyři airbagy, elektricky ovládaná okna apod.

U akčního modelu Manager je výbava dále rozšířena o bezpečnostní systém IVD, který zahrnuje elektronický stabilizační systém ESP a protiprokluzový systém TCS a dále tzv. bezpečnostní soupravu 2, zahrnující stropní airbagy a brzdový asistent EBA.

Pokud se přitom motorista rozhodne pro jedinečný Fordův motor 2.0 TDCi, tedy turbodiesel vybavený vstřikovacím systémem Common Rail druhé generace, dosáhne celková cenová výhoda částky 67 800 Kč.

Základní cena pro Ford Mondeo Manager přitom činí 679 000 Kč.

Mondeo Manager Plus

Druhý akční model, Mondeo Manager Plus, vychází z luxusní výbavy Ghia, která navíc zahrnuje například samočinnou elektronickou klimatizaci, kola z lehkých slitin či palubní počítač.

Výhoda modelu Manager Plus spočívá i tady v IVD a bezpečnostní soupravě 2, které zákazník dostává opět zcela zdarma. S motorem TDCi pak zákazník získává i u modelu Mondeo Manager Plus výhodu ve výši až 67 800 Kč.

Za Ford Mondeo Manager Plus zakazník zaplatí základní cenu 756 900 Kč.

TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 8 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 85 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků