Ford Mondeo ještě výhodnější

Ford Mondeo, jeden z nejpopulárnějších evropských vozů střední třídy, je teď v České republice nabízen za mimořádně výhodnou cenu.
Ford Mondeo ještě výhodnější
Ford Mondeo, jeden z nejpopulárnějších evropských vozů střední třídy, je teď v České republice nabízen za mimořádně výhodnou cenu.

Importér vozů s modrým oválem ve znaku totiž přišel s nabídkou vozů Mondeo Mistral, jejichž cena je o neuvěřitelných 120.000,- Kč nižší. To znamená, že Ford Mondeo Mistral lze pořídit už za 479.000,- Kč.

Zákazník si ovšem může vybrat i druhou variantu, zaplatit původní cenu a získat navíc speciální výbavu v ceníkové ceně 130.000,- Kč. K tomu všemu nabízí ještě společnost FC Leasing, k.s. spolu s Pojišťovnou Generali, a.s. buď leasing s nulovým navýšením – anebo tři roky havarijního pojištění zdarma.

Mimořádná nabídka Ford Motor Company, spol. s r.o. se vztahuje na všechny tři stupně výbavy Fordu Mondeo, tedy Ambiente, Trend i Ghia – a platí dokonce i na absolutní vrchol modelové řady, jímž je sportovně laděné Mondeo ST 200.

Výhodné ceny pro Ford Mondeo Mistral platí pro všechny smlouvy uzavřené mezi 21.8. a 31.12. 2000, ale jen do vyprodání zásob. Samozřejmě také speciální nabídka FC Leasing, k.s. platí pro naše zákazníky až do konce roku.

Poznámka: Fotografie jsou pouze ilustrační.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků