Ford Mondeo ještě výhodnější

Ford Mondeo, jeden z nejpopulárnějších evropských vozů střední třídy, je teď v České republice nabízen za mimořádně výhodnou cenu.
Ford Mondeo ještě výhodnější
Ford Mondeo, jeden z nejpopulárnějších evropských vozů střední třídy, je teď v České republice nabízen za mimořádně výhodnou cenu.

Importér vozů s modrým oválem ve znaku totiž přišel s nabídkou vozů Mondeo Mistral, jejichž cena je o neuvěřitelných 120.000,- Kč nižší. To znamená, že Ford Mondeo Mistral lze pořídit už za 479.000,- Kč.

Zákazník si ovšem může vybrat i druhou variantu, zaplatit původní cenu a získat navíc speciální výbavu v ceníkové ceně 130.000,- Kč. K tomu všemu nabízí ještě společnost FC Leasing, k.s. spolu s Pojišťovnou Generali, a.s. buď leasing s nulovým navýšením – anebo tři roky havarijního pojištění zdarma.

Mimořádná nabídka Ford Motor Company, spol. s r.o. se vztahuje na všechny tři stupně výbavy Fordu Mondeo, tedy Ambiente, Trend i Ghia – a platí dokonce i na absolutní vrchol modelové řady, jímž je sportovně laděné Mondeo ST 200.

Výhodné ceny pro Ford Mondeo Mistral platí pro všechny smlouvy uzavřené mezi 21.8. a 31.12. 2000, ale jen do vyprodání zásob. Samozřejmě také speciální nabídka FC Leasing, k.s. platí pro naše zákazníky až do konce roku.

Poznámka: Fotografie jsou pouze ilustrační.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků