Ford Mondeo ještě výhodnější

Ford Mondeo, jeden z nejpopulárnějších evropských vozů střední třídy, je teď v České republice nabízen za mimořádně výhodnou cenu.
Ford Mondeo ještě výhodnější
Ford Mondeo, jeden z nejpopulárnějších evropských vozů střední třídy, je teď v České republice nabízen za mimořádně výhodnou cenu.

Importér vozů s modrým oválem ve znaku totiž přišel s nabídkou vozů Mondeo Mistral, jejichž cena je o neuvěřitelných 120.000,- Kč nižší. To znamená, že Ford Mondeo Mistral lze pořídit už za 479.000,- Kč.

Zákazník si ovšem může vybrat i druhou variantu, zaplatit původní cenu a získat navíc speciální výbavu v ceníkové ceně 130.000,- Kč. K tomu všemu nabízí ještě společnost FC Leasing, k.s. spolu s Pojišťovnou Generali, a.s. buď leasing s nulovým navýšením – anebo tři roky havarijního pojištění zdarma.

Mimořádná nabídka Ford Motor Company, spol. s r.o. se vztahuje na všechny tři stupně výbavy Fordu Mondeo, tedy Ambiente, Trend i Ghia – a platí dokonce i na absolutní vrchol modelové řady, jímž je sportovně laděné Mondeo ST 200.

Výhodné ceny pro Ford Mondeo Mistral platí pro všechny smlouvy uzavřené mezi 21.8. a 31.12. 2000, ale jen do vyprodání zásob. Samozřejmě také speciální nabídka FC Leasing, k.s. platí pro naše zákazníky až do konce roku.

Poznámka: Fotografie jsou pouze ilustrační.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků