Ford míří na Slovensko (doplněno)

Slovensko se možná dočká další velké automobilové investice. Podle deníku Sme.sk se k našich sousedům chystá americký Ford, který by mohl v zemi investovat zhruba tolik, co PSA v Trnavě nebo Kia v Žilině, tedy necelých třicet miliard slovenských korun. Informace je zatím ve stádiu spekulací, už ve čtvrtek by měly ale být zveřejněny další informace. Po Volkswagenu, PSA a Kia by Ford mohl být čtvrtou automobilkou, která bude na Slovensku „stavět“ auta.

Doplněno: Ford upřesnil svou investici na Slovensku, společně s německou firmou Getrag postaví továrnu na převodovky. Celková výše investice dosáhne 300 milionů eur, tedy asi 12 miliard slovenských korun. V nové továrně najde práci kolem 750 lidí.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků