Ford má novou asistenční službu!

S platností od prvního dubna 2006 změnila společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o., dodavatele asistenčních služeb. Novým asistenčním partnerem Fordu je tak pro celou Evropu ARC Transsistance, kterou v ČR zastupuje společnost ÚAMK, a.s.

FordAssistance, nová služba, jež plně nahrazuje dřívější Ford Euroservice, má za úkol pomáhat zákazníkům, pokud by se v ČR či zahraničí dostali do nesnází. Asistenční služba se tak postará o opravu nebo odtah nepojízdného vozu, zařídí a zaplatí náhradní auto, proplatí náklady na dokončení cesty nebo návrat domů jinými dopravními prostředky (a to i letadlem), eventuálně ubytování v hotelu atd. Stejně tak FordAssistance zorganizuje a proplatí cestu při vyzvednutí vozu z opravy, ale pomůže i tehdy, pokud si motorista ve voze zabouchne klíče, nebo třeba natankuje nesprávné palivo.

Přeložení nákladu

Ve srovnání se službami nabízenými v minulém období však FordAssistance umí ještě víc. Mezi novinky atraktivní zejména pro podnikatele patří tzv. "Přeložení nákladu". To se vztahuje na užitkové Fordy Transit, Transit Connect a Ranger. Pokud by se stalo, že by užitkový Ford s komerčním nákladem nemohl pokračovat v cestě, zajistí asistenční služba jeho majiteli či provozovateli přeložení nákladu do jiného auta – a to až do ceny 250 E za přeložení nákladu jednoho vozu.

Odtah ke "svému" dealerovi

Pokud nepojízdný vůz stojí v okruhu 50km od autorizovaného servisu, který jeho majitel běžně navštěvuje, může Ford Assistance zajistit a uhradit odtah právě do tohoto servisu.

Přeprava vozu domů

Pokud k závadě došlo v zahraničí a nelze ji opravit do pěti dnů, zajistí asistenční služba odtah vozu zpět do České republiky – a sice k dealerovi, který je nejblíže bydlišti zákazníka.

Výhody služby Ford Assistance získává zdarma každý majitel nového vozu Ford na jeden rok. Při nákupu auta na finanční leasing od společnosti Ford Credit získává zákazník asistenční službu na 36 měsíců.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků