Ford má novou asistenční službu!

S platností od prvního dubna 2006 změnila společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o., dodavatele asistenčních služeb. Novým asistenčním partnerem Fordu je tak pro celou Evropu ARC Transsistance, kterou v ČR zastupuje společnost ÚAMK, a.s.

FordAssistance, nová služba, jež plně nahrazuje dřívější Ford Euroservice, má za úkol pomáhat zákazníkům, pokud by se v ČR či zahraničí dostali do nesnází. Asistenční služba se tak postará o opravu nebo odtah nepojízdného vozu, zařídí a zaplatí náhradní auto, proplatí náklady na dokončení cesty nebo návrat domů jinými dopravními prostředky (a to i letadlem), eventuálně ubytování v hotelu atd. Stejně tak FordAssistance zorganizuje a proplatí cestu při vyzvednutí vozu z opravy, ale pomůže i tehdy, pokud si motorista ve voze zabouchne klíče, nebo třeba natankuje nesprávné palivo.

Přeložení nákladu

Ve srovnání se službami nabízenými v minulém období však FordAssistance umí ještě víc. Mezi novinky atraktivní zejména pro podnikatele patří tzv. "Přeložení nákladu". To se vztahuje na užitkové Fordy Transit, Transit Connect a Ranger. Pokud by se stalo, že by užitkový Ford s komerčním nákladem nemohl pokračovat v cestě, zajistí asistenční služba jeho majiteli či provozovateli přeložení nákladu do jiného auta – a to až do ceny 250 E za přeložení nákladu jednoho vozu.

Odtah ke "svému" dealerovi

Pokud nepojízdný vůz stojí v okruhu 50km od autorizovaného servisu, který jeho majitel běžně navštěvuje, může Ford Assistance zajistit a uhradit odtah právě do tohoto servisu.

Přeprava vozu domů

Pokud k závadě došlo v zahraničí a nelze ji opravit do pěti dnů, zajistí asistenční služba odtah vozu zpět do České republiky – a sice k dealerovi, který je nejblíže bydlišti zákazníka.

Výhody služby Ford Assistance získává zdarma každý majitel nového vozu Ford na jeden rok. Při nákupu auta na finanční leasing od společnosti Ford Credit získává zákazník asistenční službu na 36 měsíců.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků