Ford má novou asistenční službu!

S platností od prvního dubna 2006 změnila společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o., dodavatele asistenčních služeb. Novým asistenčním partnerem Fordu je tak pro celou Evropu ARC Transsistance, kterou v ČR zastupuje společnost ÚAMK, a.s.

FordAssistance, nová služba, jež plně nahrazuje dřívější Ford Euroservice, má za úkol pomáhat zákazníkům, pokud by se v ČR či zahraničí dostali do nesnází. Asistenční služba se tak postará o opravu nebo odtah nepojízdného vozu, zařídí a zaplatí náhradní auto, proplatí náklady na dokončení cesty nebo návrat domů jinými dopravními prostředky (a to i letadlem), eventuálně ubytování v hotelu atd. Stejně tak FordAssistance zorganizuje a proplatí cestu při vyzvednutí vozu z opravy, ale pomůže i tehdy, pokud si motorista ve voze zabouchne klíče, nebo třeba natankuje nesprávné palivo.

Přeložení nákladu

Ve srovnání se službami nabízenými v minulém období však FordAssistance umí ještě víc. Mezi novinky atraktivní zejména pro podnikatele patří tzv. "Přeložení nákladu". To se vztahuje na užitkové Fordy Transit, Transit Connect a Ranger. Pokud by se stalo, že by užitkový Ford s komerčním nákladem nemohl pokračovat v cestě, zajistí asistenční služba jeho majiteli či provozovateli přeložení nákladu do jiného auta – a to až do ceny 250 E za přeložení nákladu jednoho vozu.

Odtah ke "svému" dealerovi

Pokud nepojízdný vůz stojí v okruhu 50km od autorizovaného servisu, který jeho majitel běžně navštěvuje, může Ford Assistance zajistit a uhradit odtah právě do tohoto servisu.

Přeprava vozu domů

Pokud k závadě došlo v zahraničí a nelze ji opravit do pěti dnů, zajistí asistenční služba odtah vozu zpět do České republiky – a sice k dealerovi, který je nejblíže bydlišti zákazníka.

Výhody služby Ford Assistance získává zdarma každý majitel nového vozu Ford na jeden rok. Při nákupu auta na finanční leasing od společnosti Ford Credit získává zákazník asistenční službu na 36 měsíců.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků