Ford je již dnes lepší než loni

Letos totiž zákazníkům prodal a doopravdy předal již 9 643 nových aut- Za celý loňský rok to bylo 9 620. Ke dnešnímu dni tak překonala společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o., svůj prodejní výsledek za rok 2003.

V průběhu celého roku letos Ford v ČR vykazoval ve srovnání s rokem předchozím výrazné zvýšení prodejů – a tento trend dokázal udržet až do dneška. Nejúspěšnějším modelem Fordu v ČR byl i letos slavný Ford Focus, těsně sledovaný užitkovým evergreenem Ford Transit a dalšími osobními modely: Fiestou a Mondeem.

„Očekáváme, že celkové prodeje k 31. 12. 2004 se budou pohybovat někde kolem čísla 10 200, což by ve srovnání s loňském znamenalo růst o více než šest procent“, komentoval prodejní úspěch českého Fordu jeho generální ředitel Vladimír Vošický. „Takový výsledek bych vzhledem ke zvratům, kterými český trh během roku prošel, považoval za velmi dobrý. Ale ještě více mě těší, že Ford je jedinou z klíčových automobilových značek u nás, která dokázala výrazně zvýšit své prodeje, aniž by přitom potřebovala nějak vylepšovat statistiky“, dodal V. Vošický.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků