Ford je již dnes lepší než loni

Letos totiž zákazníkům prodal a doopravdy předal již 9 643 nových aut- Za celý loňský rok to bylo 9 620. Ke dnešnímu dni tak překonala společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o., svůj prodejní výsledek za rok 2003.

V průběhu celého roku letos Ford v ČR vykazoval ve srovnání s rokem předchozím výrazné zvýšení prodejů – a tento trend dokázal udržet až do dneška. Nejúspěšnějším modelem Fordu v ČR byl i letos slavný Ford Focus, těsně sledovaný užitkovým evergreenem Ford Transit a dalšími osobními modely: Fiestou a Mondeem.

„Očekáváme, že celkové prodeje k 31. 12. 2004 se budou pohybovat někde kolem čísla 10 200, což by ve srovnání s loňském znamenalo růst o více než šest procent“, komentoval prodejní úspěch českého Fordu jeho generální ředitel Vladimír Vošický. „Takový výsledek bych vzhledem ke zvratům, kterými český trh během roku prošel, považoval za velmi dobrý. Ale ještě více mě těší, že Ford je jedinou z klíčových automobilových značek u nás, která dokázala výrazně zvýšit své prodeje, aniž by přitom potřebovala nějak vylepšovat statistiky“, dodal V. Vošický.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky