Ford Individual, nové možnosti luxusu

Také automobilka Ford se rozhodla, že nabídne svým zákazníkům možnost pořídit i opravdu luxusní vůz. Po vzoru německých konkurentů tak vstoupí do vod částečně individuálně řešených vozů.

Zákazník si bude u vybraných modelů (hovoří se o S-Max, nové Mondeo, Focus) zvolit na přání luxusní výbavu, která nebude dostupná v běžných verzích. Jedná se jak o stylingové prvky exteriéru vozu, tak i o luxusní a komfortní prvky v interiéru.

Speciální čalounění, pravá kůže v několika provedeních, speciální sedadla, nové prvky výbavy, kamerový parkovací systém, kola ve speciálním designu, body kit pro zdůraznění nového designu, jiné barvy a mnoho dalšího.

To vše bude dostupná v program Individual, který se poprvé představí zákazníkům na jaře letošního roku. Dostupný bude v počátku jen v Německu a Švýcarsku, ale pokud se osvědčí, nabídne jej Ford i v ostatních státech.

Z informací navíc vyplývá, že se na tomto projektu budou podílet i externí firmy, které udělají na zakázku Fordu speciální díly a výbavy a ty pak budou pro tyto vozy dodávat.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky