Ford Individual, nové možnosti luxusu

Také automobilka Ford se rozhodla, že nabídne svým zákazníkům možnost pořídit i opravdu luxusní vůz. Po vzoru německých konkurentů tak vstoupí do vod částečně individuálně řešených vozů.

Zákazník si bude u vybraných modelů (hovoří se o S-Max, nové Mondeo, Focus) zvolit na přání luxusní výbavu, která nebude dostupná v běžných verzích. Jedná se jak o stylingové prvky exteriéru vozu, tak i o luxusní a komfortní prvky v interiéru.

Speciální čalounění, pravá kůže v několika provedeních, speciální sedadla, nové prvky výbavy, kamerový parkovací systém, kola ve speciálním designu, body kit pro zdůraznění nového designu, jiné barvy a mnoho dalšího.

To vše bude dostupná v program Individual, který se poprvé představí zákazníkům na jaře letošního roku. Dostupný bude v počátku jen v Německu a Švýcarsku, ale pokud se osvědčí, nabídne jej Ford i v ostatních státech.

Z informací navíc vyplývá, že se na tomto projektu budou podílet i externí firmy, které udělají na zakázku Fordu speciální díly a výbavy a ty pak budou pro tyto vozy dodávat.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků