Ford Individual, nové možnosti luxusu

Také automobilka Ford se rozhodla, že nabídne svým zákazníkům možnost pořídit i opravdu luxusní vůz. Po vzoru německých konkurentů tak vstoupí do vod částečně individuálně řešených vozů.

Zákazník si bude u vybraných modelů (hovoří se o S-Max, nové Mondeo, Focus) zvolit na přání luxusní výbavu, která nebude dostupná v běžných verzích. Jedná se jak o stylingové prvky exteriéru vozu, tak i o luxusní a komfortní prvky v interiéru.

Speciální čalounění, pravá kůže v několika provedeních, speciální sedadla, nové prvky výbavy, kamerový parkovací systém, kola ve speciálním designu, body kit pro zdůraznění nového designu, jiné barvy a mnoho dalšího.

To vše bude dostupná v program Individual, který se poprvé představí zákazníkům na jaře letošního roku. Dostupný bude v počátku jen v Německu a Švýcarsku, ale pokud se osvědčí, nabídne jej Ford i v ostatních státech.

Z informací navíc vyplývá, že se na tomto projektu budou podílet i externí firmy, které udělají na zakázku Fordu speciální díly a výbavy a ty pak budou pro tyto vozy dodávat.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 18 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků