Ford Galaxy jako užitkový automobil N1

Velkoprostorový Ford Galaxy V 191 je nyní k dispozici také v přestavbě na užitkové vozidlo kategorie N 1. Díky speciální přepážce je možné využívat Galaxy jako užitkový i jako rodinný vůz.
Ford Galaxy jako užitkový automobil N1
Velkoprostorový Ford Galaxy V 191 je nyní k dispozici také v přestavbě na užitkové vozidlo kategorie N 1. Díky speciální přepážce je možné využívat Galaxy jako užitkový i jako rodinný vůz. U Fordu Galaxy v tomto „víceúčelovém“ provedení bude zákazníkovi umožněn odpočet DPH.

Velkoprostorové vozy se těší v poslední době stále vysoké oblibě. Tomu, aby se jich prodávalo ještě více zpravidla brání jejich relativně vyšší cena. Ford Motor Company, s.r.o. proto přichází s nabídkou Fordu Galaxy v přestavbě na užitkový vůz. Užitkový Ford Galaxy, který nabídne svému majiteli jak pohodlný a luxusní interiér, tak dostatečně velký úložný prostor, bude ideálním řešením například pro drobné podnikatele, kteří chtějí vůz používat jak v práci, tak pro svou osobní potřebu.

Užitkový Galaxy který je homologován maximálně pro 5 sedadel, je nabízen jak ve verzi Flight, tak v luxusní verzi Ghia. Díky dodatečnému odpočtu DPH základní cena Fordu Galaxy N 1 začíná na 770 130 Kč za verzi Flight s motorem 1,9 TDI.

  • 21. 9. 2003 19:33 Jarda Ketonk
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků