Ford Galaxy jako užitkový automobil N1

Velkoprostorový Ford Galaxy V 191 je nyní k dispozici také v přestavbě na užitkové vozidlo kategorie N 1. Díky speciální přepážce je možné využívat Galaxy jako užitkový i jako rodinný vůz.
Ford Galaxy jako užitkový automobil N1
Velkoprostorový Ford Galaxy V 191 je nyní k dispozici také v přestavbě na užitkové vozidlo kategorie N 1. Díky speciální přepážce je možné využívat Galaxy jako užitkový i jako rodinný vůz. U Fordu Galaxy v tomto „víceúčelovém“ provedení bude zákazníkovi umožněn odpočet DPH.

Velkoprostorové vozy se těší v poslední době stále vysoké oblibě. Tomu, aby se jich prodávalo ještě více zpravidla brání jejich relativně vyšší cena. Ford Motor Company, s.r.o. proto přichází s nabídkou Fordu Galaxy v přestavbě na užitkový vůz. Užitkový Ford Galaxy, který nabídne svému majiteli jak pohodlný a luxusní interiér, tak dostatečně velký úložný prostor, bude ideálním řešením například pro drobné podnikatele, kteří chtějí vůz používat jak v práci, tak pro svou osobní potřebu.

Užitkový Galaxy který je homologován maximálně pro 5 sedadel, je nabízen jak ve verzi Flight, tak v luxusní verzi Ghia. Díky dodatečnému odpočtu DPH základní cena Fordu Galaxy N 1 začíná na 770 130 Kč za verzi Flight s motorem 1,9 TDI.

  • 21. 9. 2003 19:33 Jarda Ketonk
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků