Ford Galaxy jako užitkový automobil N1

Velkoprostorový Ford Galaxy V 191 je nyní k dispozici také v přestavbě na užitkové vozidlo kategorie N 1. Díky speciální přepážce je možné využívat Galaxy jako užitkový i jako rodinný vůz.
Ford Galaxy jako užitkový automobil N1
Velkoprostorový Ford Galaxy V 191 je nyní k dispozici také v přestavbě na užitkové vozidlo kategorie N 1. Díky speciální přepážce je možné využívat Galaxy jako užitkový i jako rodinný vůz. U Fordu Galaxy v tomto „víceúčelovém“ provedení bude zákazníkovi umožněn odpočet DPH.

Velkoprostorové vozy se těší v poslední době stále vysoké oblibě. Tomu, aby se jich prodávalo ještě více zpravidla brání jejich relativně vyšší cena. Ford Motor Company, s.r.o. proto přichází s nabídkou Fordu Galaxy v přestavbě na užitkový vůz. Užitkový Ford Galaxy, který nabídne svému majiteli jak pohodlný a luxusní interiér, tak dostatečně velký úložný prostor, bude ideálním řešením například pro drobné podnikatele, kteří chtějí vůz používat jak v práci, tak pro svou osobní potřebu.

Užitkový Galaxy který je homologován maximálně pro 5 sedadel, je nabízen jak ve verzi Flight, tak v luxusní verzi Ghia. Díky dodatečnému odpočtu DPH základní cena Fordu Galaxy N 1 začíná na 770 130 Kč za verzi Flight s motorem 1,9 TDI.

  • 21. 9. 2003 19:33 Jarda Ketonk
Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků