Ford Focus Kombi s přepážkou

V nabídce Ford Motor Company, s.r.o. přibyly hned dva nové modely: Ford Focus Comfort a Focus Kombi Speciál. Dnes se zaměříme na Focus Kombi Speciál.
Ford Focus Kombi s přepážkou
V nabídce Ford Motor Company, s.r.o. přibyly hned dva nové modely: Ford Focus Comfort a Focus Kombi Speciál. Dnes se zaměříme na Focus Kombi Speciál.

Ford Focus Kombi Speciál se zabudovanou montážní přepážkou je v technickém průkazu charakterizován jako „osobní automobil speciální montážní".

Díky pohyblivé přepážce je "Speciál" variabilním a praktickým pomocníkem, jenž nabízí při sklopených zadních sedadlech ložnou plochu 1 580 m3. Zabudovaná přepážka je posuvná a umožňuje varianty se dvěma nebo pěti místy k sezení. Focus Kombi Speciál je proto vhodný zejména pro řemeslníky a drobné podnikatele, kterým finanční úřad může u takového vozu odpočítat 22% DPH – a to podle zákona o DPH č. 17/2000 Sb.

Zbudování přepážky Flexi plus v ceně 14 900 i s prací (bez DPH) zajistí kterýkoliv autorizovaný dealer Fordu. Následná manipulace s přepážkou je jednoduchá a nevyžaduje již použití nástrojů. Okna v nákladním prostoru jsou opatřena průhlednou bezpečnostní fólií. V přepážce je zabudován kotevní úchyt, ale i průchozí prostor k naložení dlouhých předmětů.

Ford Focus Speciál s odpočtem DPH (včetně ceny přepážky a její montáže) může zákazník pořídit již od Kč 379 654,--, což je na prostorné moderní kombi cena mimořádně zajímavá.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků