Ford Focus Kombi s přepážkou

V nabídce Ford Motor Company, s.r.o. přibyly hned dva nové modely: Ford Focus Comfort a Focus Kombi Speciál. Dnes se zaměříme na Focus Kombi Speciál.
Ford Focus Kombi s přepážkou
V nabídce Ford Motor Company, s.r.o. přibyly hned dva nové modely: Ford Focus Comfort a Focus Kombi Speciál. Dnes se zaměříme na Focus Kombi Speciál.

Ford Focus Kombi Speciál se zabudovanou montážní přepážkou je v technickém průkazu charakterizován jako „osobní automobil speciální montážní".

Díky pohyblivé přepážce je "Speciál" variabilním a praktickým pomocníkem, jenž nabízí při sklopených zadních sedadlech ložnou plochu 1 580 m3. Zabudovaná přepážka je posuvná a umožňuje varianty se dvěma nebo pěti místy k sezení. Focus Kombi Speciál je proto vhodný zejména pro řemeslníky a drobné podnikatele, kterým finanční úřad může u takového vozu odpočítat 22% DPH – a to podle zákona o DPH č. 17/2000 Sb.

Zbudování přepážky Flexi plus v ceně 14 900 i s prací (bez DPH) zajistí kterýkoliv autorizovaný dealer Fordu. Následná manipulace s přepážkou je jednoduchá a nevyžaduje již použití nástrojů. Okna v nákladním prostoru jsou opatřena průhlednou bezpečnostní fólií. V přepážce je zabudován kotevní úchyt, ale i průchozí prostor k naložení dlouhých předmětů.

Ford Focus Speciál s odpočtem DPH (včetně ceny přepážky a její montáže) může zákazník pořídit již od Kč 379 654,--, což je na prostorné moderní kombi cena mimořádně zajímavá.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků