Ford Focus Kombi s přepážkou

V nabídce Ford Motor Company, s.r.o. přibyly hned dva nové modely: Ford Focus Comfort a Focus Kombi Speciál. Dnes se zaměříme na Focus Kombi Speciál.
Ford Focus Kombi s přepážkou
V nabídce Ford Motor Company, s.r.o. přibyly hned dva nové modely: Ford Focus Comfort a Focus Kombi Speciál. Dnes se zaměříme na Focus Kombi Speciál.

Ford Focus Kombi Speciál se zabudovanou montážní přepážkou je v technickém průkazu charakterizován jako „osobní automobil speciální montážní".

Díky pohyblivé přepážce je "Speciál" variabilním a praktickým pomocníkem, jenž nabízí při sklopených zadních sedadlech ložnou plochu 1 580 m3. Zabudovaná přepážka je posuvná a umožňuje varianty se dvěma nebo pěti místy k sezení. Focus Kombi Speciál je proto vhodný zejména pro řemeslníky a drobné podnikatele, kterým finanční úřad může u takového vozu odpočítat 22% DPH – a to podle zákona o DPH č. 17/2000 Sb.

Zbudování přepážky Flexi plus v ceně 14 900 i s prací (bez DPH) zajistí kterýkoliv autorizovaný dealer Fordu. Následná manipulace s přepážkou je jednoduchá a nevyžaduje již použití nástrojů. Okna v nákladním prostoru jsou opatřena průhlednou bezpečnostní fólií. V přepážce je zabudován kotevní úchyt, ale i průchozí prostor k naložení dlouhých předmětů.

Ford Focus Speciál s odpočtem DPH (včetně ceny přepážky a její montáže) může zákazník pořídit již od Kč 379 654,--, což je na prostorné moderní kombi cena mimořádně zajímavá.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků