Ford Focus Gold: posledních 200 kusů se slevou až 125 tisíc

Ford Focus, nyní jako akční model Gold, sice v ČR vstupuje už do své deváté sezóny na trhu, ale zájem o něj je stále velmi vysoký. Není divu: tohle auto se totiž už dávno stalo legendou, a to zejména pro své jízdní vlastnosti, atraktivní design, vnitřní prostor a bezpečnost. Také díky tomu se Focus Gold na českém trhu vůbec nemusí bát mladších konkurentů – vždyť valnou většinu z nich v objektivních srovnávacích testech stále překonává. Český motorista vysoce oceňuje také nízké provozní a servisní náklady, a tak je Focus Gold pořád jedním z nejprodávanějších vozů své kategorie. Základní cena v rámci akční nabídky Focus Gold činí 349 990,- Kč.

Vybrané varianty Focusu Gold jsou již od 7. února až do vyprodání skladových zásob ještě o něco výhodnější. Jan Laube, prodejní ředitel Ford Motor Company, s.r.o., očekává, že poslední ze zvýhodněných Focusů Gold bude prodán za pět až šest týdnů.

Speciál: Ford Focus

Třetí generace Fordu Focus je koncipována jako globální: prakticky stejný model se prodává v Evropě, Americe i Asii. Vznětové motory TDCi a karoserie kombi jsou ale vyhrazeny jen evropským zákazníkům.

Nástupce byl představen 10. dubna 2018 v Londýně.  Stojí na zbrusu nové platformě, slibuje větší vnitřní prostor a zejména zcela nové motory. Vedle známých výbavových linií zahrnuje nabídka také luxusní Vignale i off-roadově založenou verzi Active s větší světlou výškou.

Viz také Ford Mondeo, Ford Galaxy, Ford C-Max

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků