Ford Focus Gold: posledních 200 kusů se slevou až 125 tisíc

Ford Focus, nyní jako akční model Gold, sice v ČR vstupuje už do své deváté sezóny na trhu, ale zájem o něj je stále velmi vysoký. Není divu: tohle auto se totiž už dávno stalo legendou, a to zejména pro své jízdní vlastnosti, atraktivní design, vnitřní prostor a bezpečnost. Také díky tomu se Focus Gold na českém trhu vůbec nemusí bát mladších konkurentů – vždyť valnou většinu z nich v objektivních srovnávacích testech stále překonává. Český motorista vysoce oceňuje také nízké provozní a servisní náklady, a tak je Focus Gold pořád jedním z nejprodávanějších vozů své kategorie. Základní cena v rámci akční nabídky Focus Gold činí 349 990,- Kč.

Vybrané varianty Focusu Gold jsou již od 7. února až do vyprodání skladových zásob ještě o něco výhodnější. Jan Laube, prodejní ředitel Ford Motor Company, s.r.o., očekává, že poslední ze zvýhodněných Focusů Gold bude prodán za pět až šest týdnů.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků