Ford Focus do Hněvotína

Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína.
Ford Focus do Hněvotína
Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína. Pan Procházka právě převzal od představitelů Fordu klíče od vozu Ford Focus v pětidveřové verzi.

Ford Motor Company, s.r.o. uspořádala v průběhu září a října minulého roku úspěšnou akci nazvanou Ford Road Show, při níž se zákazníci měli možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na našem trhu. Kolona vozů Ford, která navštívila celkem dvanáct českých a moravských měst, všude budila zaslouženou pozornost.

Návštěvníci uvítali především možnost otestovat si některý z přítomných modelů. Ať už to byl oblíbený Ford Focus, malé Káčko anebo legendární dodávka Ford Transit. V průběhu Road Show se uskutečnilo celkem 2 077 testovacích jízd – tj.72 jízd denně. Bylo možné vyzkoušet si také sportovní kupé Ford Puma či sportovně laděný Ford Mondeo ST 200. Jako žhavá novinka byl představen terénní pick-up Ford Ranger, který bude na trh uveden v nejbližší době.

Road Show byla doprovázena i zábavným programem. Kromě hlavní soutěže o Ford Focus probíhala i soutěž pro děti s názvem „Maluj a vyhraj počítač“. V konkurenci mnoha pěkných a nápaditých obrázků zvítězil Daniel Ženíšek z Liberce, který v následujících dnech dostane od Fordu počítač.

„Prezentaci formou Road Show jsme zvolili loni poprvé, s cílem co nejvíce se přiblížit našim potenciálním zákazníkům a umožnit jim, aby si skvělé jízdní vlastnosti Fordů vyzkoušeli na vlastní kůži. S výsledky akce jsme velmi spokojeni - za vše hovoří počet uskutečněných testovacích jízd a zájem veřejnosti na všech místech, kam naše kolona dorazila. Akci podobného typu s největší pravděpodobností zopakujeme i v letošním roce, kdy asi největším lákadlem bude zbrusu nový Ford Mondeo,“ komentovala Road Show ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. Belinda Poole.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků