Ford Focus do Hněvotína

Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína.
Ford Focus do Hněvotína
Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína. Pan Procházka právě převzal od představitelů Fordu klíče od vozu Ford Focus v pětidveřové verzi.

Ford Motor Company, s.r.o. uspořádala v průběhu září a října minulého roku úspěšnou akci nazvanou Ford Road Show, při níž se zákazníci měli možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na našem trhu. Kolona vozů Ford, která navštívila celkem dvanáct českých a moravských měst, všude budila zaslouženou pozornost.

Návštěvníci uvítali především možnost otestovat si některý z přítomných modelů. Ať už to byl oblíbený Ford Focus, malé Káčko anebo legendární dodávka Ford Transit. V průběhu Road Show se uskutečnilo celkem 2 077 testovacích jízd – tj.72 jízd denně. Bylo možné vyzkoušet si také sportovní kupé Ford Puma či sportovně laděný Ford Mondeo ST 200. Jako žhavá novinka byl představen terénní pick-up Ford Ranger, který bude na trh uveden v nejbližší době.

Road Show byla doprovázena i zábavným programem. Kromě hlavní soutěže o Ford Focus probíhala i soutěž pro děti s názvem „Maluj a vyhraj počítač“. V konkurenci mnoha pěkných a nápaditých obrázků zvítězil Daniel Ženíšek z Liberce, který v následujících dnech dostane od Fordu počítač.

„Prezentaci formou Road Show jsme zvolili loni poprvé, s cílem co nejvíce se přiblížit našim potenciálním zákazníkům a umožnit jim, aby si skvělé jízdní vlastnosti Fordů vyzkoušeli na vlastní kůži. S výsledky akce jsme velmi spokojeni - za vše hovoří počet uskutečněných testovacích jízd a zájem veřejnosti na všech místech, kam naše kolona dorazila. Akci podobného typu s největší pravděpodobností zopakujeme i v letošním roce, kdy asi největším lákadlem bude zbrusu nový Ford Mondeo,“ komentovala Road Show ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. Belinda Poole.

Speciál: Ford Focus

Třetí generace Fordu Focus je koncipována jako globální: prakticky stejný model se prodává v Evropě, Americe i Asii. Vznětové motory TDCi a karoserie kombi jsou ale vyhrazeny jen evropským zákazníkům.

Nástupce byl představen 10. dubna 2018 v Londýně.  Stojí na zbrusu nové platformě, slibuje větší vnitřní prostor a zejména zcela nové motory. Vedle známých výbavových linií zahrnuje nabídka také luxusní Vignale i off-roadově založenou verzi Active s větší světlou výškou.

Viz také Ford Mondeo, Ford Galaxy, Ford C-Max

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků