Ford Focus do Hněvotína

Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína.
Ford Focus do Hněvotína
Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína. Pan Procházka právě převzal od představitelů Fordu klíče od vozu Ford Focus v pětidveřové verzi.

Ford Motor Company, s.r.o. uspořádala v průběhu září a října minulého roku úspěšnou akci nazvanou Ford Road Show, při níž se zákazníci měli možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na našem trhu. Kolona vozů Ford, která navštívila celkem dvanáct českých a moravských měst, všude budila zaslouženou pozornost.

Návštěvníci uvítali především možnost otestovat si některý z přítomných modelů. Ať už to byl oblíbený Ford Focus, malé Káčko anebo legendární dodávka Ford Transit. V průběhu Road Show se uskutečnilo celkem 2 077 testovacích jízd – tj.72 jízd denně. Bylo možné vyzkoušet si také sportovní kupé Ford Puma či sportovně laděný Ford Mondeo ST 200. Jako žhavá novinka byl představen terénní pick-up Ford Ranger, který bude na trh uveden v nejbližší době.

Road Show byla doprovázena i zábavným programem. Kromě hlavní soutěže o Ford Focus probíhala i soutěž pro děti s názvem „Maluj a vyhraj počítač“. V konkurenci mnoha pěkných a nápaditých obrázků zvítězil Daniel Ženíšek z Liberce, který v následujících dnech dostane od Fordu počítač.

„Prezentaci formou Road Show jsme zvolili loni poprvé, s cílem co nejvíce se přiblížit našim potenciálním zákazníkům a umožnit jim, aby si skvělé jízdní vlastnosti Fordů vyzkoušeli na vlastní kůži. S výsledky akce jsme velmi spokojeni - za vše hovoří počet uskutečněných testovacích jízd a zájem veřejnosti na všech místech, kam naše kolona dorazila. Akci podobného typu s největší pravděpodobností zopakujeme i v letošním roce, kdy asi největším lákadlem bude zbrusu nový Ford Mondeo,“ komentovala Road Show ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. Belinda Poole.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků