Ford Focus do Hněvotína

Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína.
Ford Focus do Hněvotína
Výhercem soutěže „Přistane Ford Focus právě u vás?“, která se uskutečnila v průběhu Road Show společnosti Ford Motor Company, s.r.o., se stal pan Jindřich Procházka z Hněvotína. Pan Procházka právě převzal od představitelů Fordu klíče od vozu Ford Focus v pětidveřové verzi.

Ford Motor Company, s.r.o. uspořádala v průběhu září a října minulého roku úspěšnou akci nazvanou Ford Road Show, při níž se zákazníci měli možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na našem trhu. Kolona vozů Ford, která navštívila celkem dvanáct českých a moravských měst, všude budila zaslouženou pozornost.

Návštěvníci uvítali především možnost otestovat si některý z přítomných modelů. Ať už to byl oblíbený Ford Focus, malé Káčko anebo legendární dodávka Ford Transit. V průběhu Road Show se uskutečnilo celkem 2 077 testovacích jízd – tj.72 jízd denně. Bylo možné vyzkoušet si také sportovní kupé Ford Puma či sportovně laděný Ford Mondeo ST 200. Jako žhavá novinka byl představen terénní pick-up Ford Ranger, který bude na trh uveden v nejbližší době.

Road Show byla doprovázena i zábavným programem. Kromě hlavní soutěže o Ford Focus probíhala i soutěž pro děti s názvem „Maluj a vyhraj počítač“. V konkurenci mnoha pěkných a nápaditých obrázků zvítězil Daniel Ženíšek z Liberce, který v následujících dnech dostane od Fordu počítač.

„Prezentaci formou Road Show jsme zvolili loni poprvé, s cílem co nejvíce se přiblížit našim potenciálním zákazníkům a umožnit jim, aby si skvělé jízdní vlastnosti Fordů vyzkoušeli na vlastní kůži. S výsledky akce jsme velmi spokojeni - za vše hovoří počet uskutečněných testovacích jízd a zájem veřejnosti na všech místech, kam naše kolona dorazila. Akci podobného typu s největší pravděpodobností zopakujeme i v letošním roce, kdy asi největším lákadlem bude zbrusu nový Ford Mondeo,“ komentovala Road Show ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. Belinda Poole.

Speciál: Ford Focus

Třetí generace Fordu Focus je koncipována jako globální: prakticky stejný model se prodává v Evropě, Americe i Asii. Vznětové motory TDCi a karoserie kombi jsou ale vyhrazeny jen evropským zákazníkům.

Viz také Ford Mondeo, Ford Galaxy, Ford C-Max

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků