Ford Fiesta Zetec S Celebration Edition, zelený sportovec

Ford připravil další limitovanou čtyřsetkusovou edici svého modelu Fiesta. A jak nám může název edice napovědět, půjde o benzínovou verzi, která má něco oslavovat.

Pro vytvoření edičního modelu posloužila třídveřová Fiesta s benzínovým motorem 1,6 o výkonu 100 koní. Po technické stránce ke změnám nedošlo a stovku tak vůz zvládá pod deset sekund a vystačí si v kombinaci zhruba se 6,2 litry naturalu na 100 km.

A o tom, že vůz má poskytnout více radosti z jízdy hovoří i fakt, že Fiesta Zetec S Celebration Edition dostala i snížený sportovní podvozek.

Změnil se však styling vozu. Nové jsou 16" kola z lehké slitiny a hlavně zelené lakování, které na střeše doplňuje šachovnice, vzadu potřebné křídlo a zatmanevná zadní boční okna. Součástí exkluzivního paketu je i pořadové číslo vozu.

V interiéru lze pak najít kožené čalounění, klimatizaci, palubní počítač, el. ovládaná okna, CD přehrávač s podporou mp3, sportovní sedadla a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford Fiesta Zetec S Celebration Edition
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků