Ford Fiesta S: předskokan verzí RS a ST?

Nový Ford Fiesta se k evropským dealerům dostane až za několik měsíců, ovšem to není důvod pro to, aby automobilka nepředstavila novou verzi označenou písmenem S na zádi. Ta debutovala v Pekingu, kde se díky svému stylistickému doladění stala vděčným objektem zájmu.

Prozatím se musíme spokojit s informací, že se jedná pouze o stylingový kit, a tak žádné výrazné zlepšení jízdních vlastností, nebo výkonný agregát pod kapotou nelze očekávat. Podle některých spekulací se však již chystá sportovní verze RS a ST, které budou zvenku vypadat téměř stejně, ovšem pod kapotou se bude nacházet výkonnější zážehový motor a pochopitelně budou přepracovány i další části vozu.

Na trhu by přitom měly být dostupné obě verze, verze S bude pro ty, co od svého auta neočekávají žádný překvapující výkon a chtějí, aby jejich vůz vypadal sportovně a nevšedně. Verze RS se však bude lišit nejen cenou, ale i výkonnějším agregátem a sytějším zvukem od výfuku. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Ford Fiesta S
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků