Ford Fiesta Black Magic, dáma v černém

Ford připravil pro Fiestu speciální edici s názvem Black Magic. Jak již název napovídá, Fiesta se bude pyšnit hlavně černou barvou. Tu lze najít nejen na karosérii v podobě černé metalízy Panter Black, ale také na 16" kolech z lehké slitiny, která jsou lakována ve stejném odstínu. Mimo světlomety je tak celý exteriér v jednom odstínu, který doplňují tónovaná okna.

Interiér je také v černém odstínu, ale tam lze již najít několik kontrastů. Ty jsou vyhotoveny z leštěného hliníku a naleznete je na středová konzoli a na výplních dveří.

Fiesta Black Magic bude dostupná jen s dvojicí motorů. Benzínovým agregátem 1,2 o výkonu 75 k a naftovým 1,6 o výkonu 80 k. Do prodejů pak půjde jen 1500 kusů.

Klepněte pro větší obrázek
Ford Fiesta Black Magic
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků