Ford F-Series Harley-Davidson: další déja-vu?

Ford a Harley-Davidson asi roupami neví co by dělali. Jak jinak si vysvětlit třetí speciální oslavný ediční model během půl roku.

Vše začalo v květnu modelem F-150, který vznikl pro fanoušky obou značek. Přeci jenom i motorkáři potřebují občas střechu nad hlavou.

V srpnu pak přišla opět speciální edice a to opět modelu F-150. Jenže nyní šlo o vůz modelového roku 2008, kdežto v květnu se upravoval starší model.

Tip: Představení květnového Fordu F-150 naleznete zde a srpnového F-150 zde,

A nyní, na konci září přichází opět společné dílo, které je určeno pro Ford F-Series Super Duty a na výsledku se opět podílel i Harley-Davidson.

Nyní je model určen k oslavě 105. výročí založení obou společností, a tak je zde ten pravý důvod. Jak tomu u těchto edicí bývá, důraz je kladen hlavně na styling vozu.

Upravený Ford se může pyšnit zcela novým lakem. Součástí balíku jsou i 20" kola z lehké slitiny, chromované koncovky výfuku, mírně upravená přední maska a další detaily.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford F-Series Harley-Davidson v zářijovém provedení
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků