Ford F-Series Harley-Davidson: další déja-vu?

Ford a Harley-Davidson asi roupami neví co by dělali. Jak jinak si vysvětlit třetí speciální oslavný ediční model během půl roku.

Vše začalo v květnu modelem F-150, který vznikl pro fanoušky obou značek. Přeci jenom i motorkáři potřebují občas střechu nad hlavou.

V srpnu pak přišla opět speciální edice a to opět modelu F-150. Jenže nyní šlo o vůz modelového roku 2008, kdežto v květnu se upravoval starší model.

Tip: Představení květnového Fordu F-150 naleznete zde a srpnového F-150 zde,

A nyní, na konci září přichází opět společné dílo, které je určeno pro Ford F-Series Super Duty a na výsledku se opět podílel i Harley-Davidson.

Nyní je model určen k oslavě 105. výročí založení obou společností, a tak je zde ten pravý důvod. Jak tomu u těchto edicí bývá, důraz je kladen hlavně na styling vozu.

Upravený Ford se může pyšnit zcela novým lakem. Součástí balíku jsou i 20" kola z lehké slitiny, chromované koncovky výfuku, mírně upravená přední maska a další detaily.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford F-Series Harley-Davidson v zářijovém provedení
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků