Ford F-Series Harley-Davidson: další déja-vu?

Ford a Harley-Davidson asi roupami neví co by dělali. Jak jinak si vysvětlit třetí speciální oslavný ediční model během půl roku.

Vše začalo v květnu modelem F-150, který vznikl pro fanoušky obou značek. Přeci jenom i motorkáři potřebují občas střechu nad hlavou.

V srpnu pak přišla opět speciální edice a to opět modelu F-150. Jenže nyní šlo o vůz modelového roku 2008, kdežto v květnu se upravoval starší model.

Tip: Představení květnového Fordu F-150 naleznete zde a srpnového F-150 zde,

A nyní, na konci září přichází opět společné dílo, které je určeno pro Ford F-Series Super Duty a na výsledku se opět podílel i Harley-Davidson.

Nyní je model určen k oslavě 105. výročí založení obou společností, a tak je zde ten pravý důvod. Jak tomu u těchto edicí bývá, důraz je kladen hlavně na styling vozu.

Upravený Ford se může pyšnit zcela novým lakem. Součástí balíku jsou i 20" kola z lehké slitiny, chromované koncovky výfuku, mírně upravená přední maska a další detaily.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford F-Series Harley-Davidson v zářijovém provedení
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků