Ford chystá evropské SUV jako konkurenci pro Toyotu RAV4 nebo Hondu CR-V

Evropská divize automobilky Ford brzy představí svůj vlastní SUV, který bude svými rozměry konkurovat vozům jako je Toyota RAV4 nebo Honda CR-V. Bližší informace k tomuto modelu prozatím nejsou k dispozici, ovšem dle zdrojů blízkých Fordu bude tato novinka využívat části karosérie modelů Focus a S-Max. Prozatím také není jasné na jaké platformě bude tento model postaven. Spekuluje se o modifikovaném podvozku Focusu C-Max. Nový model bude typickým SUV určeným pro pět pasažérů a bude disponovat dle přání buď předním náhonem, nebo připojitelným náhonem na všechna kola.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků