Ford C-Max mění tvář do poslední chvíle (spy photos)

Oficiální fotografie nového C-Maxu vypustil Ford do světa již před nějakým časem. Nyní se ale podařilo v okolí domácí továrny v německém Saarbrückenu zachytit vůz, který oficiálním fotografiím v některých detailech odporuje.

Všimněte si přední částí. Čtvercová mřížka chladiče je nahrazena horizontální, chybí rovněž i mřížka na mlhovkách. Jiná se ovšem zdá být i kapota. Jemné prolisy, které jsou u oficiálních fotografií poměrně výrazné, se na přistiženém C-Maxu neobjevují. Zdá se, že automobilka pracuje na konečném výzoru do posledních chvil. Definitivní podobu produkční verze vozu by jsme měli poznat v nejbližší době. Uvidíme, zda si Ford facelift C-Maxu na poslední chvíli ještě „nerozmyslel”, nebo se jedná třeba jen o jinou verzi, která bude představena později.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Porovnejte zachycený vůz...

Klepněte pro větší obrázek Foto © Automedia
...s oficiální fotografií

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků