Ford C-Max mění tvář do poslední chvíle (spy photos)

Oficiální fotografie nového C-Maxu vypustil Ford do světa již před nějakým časem. Nyní se ale podařilo v okolí domácí továrny v německém Saarbrückenu zachytit vůz, který oficiálním fotografiím v některých detailech odporuje.

Všimněte si přední částí. Čtvercová mřížka chladiče je nahrazena horizontální, chybí rovněž i mřížka na mlhovkách. Jiná se ovšem zdá být i kapota. Jemné prolisy, které jsou u oficiálních fotografií poměrně výrazné, se na přistiženém C-Maxu neobjevují. Zdá se, že automobilka pracuje na konečném výzoru do posledních chvil. Definitivní podobu produkční verze vozu by jsme měli poznat v nejbližší době. Uvidíme, zda si Ford facelift C-Maxu na poslední chvíli ještě „nerozmyslel”, nebo se jedná třeba jen o jinou verzi, která bude představena později.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Porovnejte zachycený vůz...

Klepněte pro větší obrázek Foto © Automedia
...s oficiální fotografií

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků