Fisker Latigo CS, specialitka našla svého kupce

Jsou to již téměř dva roky, kdy úpravce vozů Fisker představil dvě studie Latigo a Tramonto. Od té doby uběhl již nějaký čas a Fisker pro své zákazníky připravil i speciální verzi modelu Latigo, což je v podstatě přestavěné BMW řady 6.

Tip: Představení Fisker Latigo naleznete zde.

Latigo CS, se od klasického modelu Latigo liší hlavně po technické stránce. CS totiž vychází z modelu BMW M6 a tak je jasné, že vůz nabídne sice stejný design, ale výrazn vyšší výkony. Fisker vyladil standardní desetiválec na solidních 477 kW (648 k), což je posun, který tento vůz zařadí k těm nejvýkonnějším.

A právě takto upravený vůz našel nového majitel. Americký kupec nemusel ani sáhnout příliš hluboko do kapsy, protože Fisker tento vůz prodává za přijatelných 305 000 dolarů, tedy zhruba za dvojnásobek ceny standardního modelu BMW M6. Pokud byste měli zájem, Fisker vám jistě postaví další...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fisker Latigo

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků