Firma Corbin nachystala doplňky pro ZZR1400

Renomovaný výrobce doplňků pro motocykly, americká firma Corbin, připravila řadu doplňků pro současnou nejsilnější sériovou mašinu světa, Kawasaki ZZR1400. K tomuto motocyklu asi nejlépe sedí označení hyper-tourer a podobný názor zastávají i v Corbinu.

Pro zákazníky nachystali nové sedlo, opěrku pro spolujezdce (aby vám při větší akceleraci neulítl dozadu), opěrku s malým zavazadlovým prostorem a pevné boční kufry se stejným designem žebrování, jako má samotný motocykl. Pro zájemce, Corbin má pro nás nejbližší oficiální zastoupení v Německu (více informací najdete na corbin.com).

Tip: přečtěte si jízdní dojmy z dvousetkoňové Kawasaki ZZR1400.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: corbin.com

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků