Firma Corbin nachystala doplňky pro ZZR1400

Renomovaný výrobce doplňků pro motocykly, americká firma Corbin, připravila řadu doplňků pro současnou nejsilnější sériovou mašinu světa, Kawasaki ZZR1400. K tomuto motocyklu asi nejlépe sedí označení hyper-tourer a podobný názor zastávají i v Corbinu.

Pro zákazníky nachystali nové sedlo, opěrku pro spolujezdce (aby vám při větší akceleraci neulítl dozadu), opěrku s malým zavazadlovým prostorem a pevné boční kufry se stejným designem žebrování, jako má samotný motocykl. Pro zájemce, Corbin má pro nás nejbližší oficiální zastoupení v Německu (více informací najdete na corbin.com).

Tip: přečtěte si jízdní dojmy z dvousetkoňové Kawasaki ZZR1400.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: corbin.com

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků