Firma AAA Auto nabízí novou Škodu Roomster s výraznou slevou

Firma AAA Auto nabízí novou Škodu Roomster s výraznou slevou

Aktivity největšího českého prodejce ojetých vozů, společnosti AAA Auto, jsou velmi široké. Mezi nimi lze najít i prodej zcela nových osobních vozů. Společnost AAA Auto začala od června nabízet horkou novinku z Mladé Boleslavi - Roomster. Výhody nákupu u tohoto prodejce jsou poměrně velké. Zákazník získává na model Roomster 1,2 HTP se slušnou výbavou, která mj. obsahuje ABS, klimatizaci, 4 airbagy, el. okna a zrcátka, slevu ve výši 40 000 Kč proti oficiálnímu ceníku. Navíc nedočkaví zákazníci mohou s vozem odjet okamžitě a nemusejí čekat ani jeden den na svůj vysněný vůz. Bližší informace o Roomsteru z "áček" vč. kalkulace leasingu si můžete přečíst zde.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků