Firma AAA Auto nabízí novou Škodu Roomster s výraznou slevou

Firma AAA Auto nabízí novou Škodu Roomster s výraznou slevou

Aktivity největšího českého prodejce ojetých vozů, společnosti AAA Auto, jsou velmi široké. Mezi nimi lze najít i prodej zcela nových osobních vozů. Společnost AAA Auto začala od června nabízet horkou novinku z Mladé Boleslavi - Roomster. Výhody nákupu u tohoto prodejce jsou poměrně velké. Zákazník získává na model Roomster 1,2 HTP se slušnou výbavou, která mj. obsahuje ABS, klimatizaci, 4 airbagy, el. okna a zrcátka, slevu ve výši 40 000 Kč proti oficiálnímu ceníku. Navíc nedočkaví zákazníci mohou s vozem odjet okamžitě a nemusejí čekat ani jeden den na svůj vysněný vůz. Bližší informace o Roomsteru z "áček" vč. kalkulace leasingu si můžete přečíst zde.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků