Finále ankety

Audi A2, Ford Mondeo, Mercedes-Benz C, Opel Corsa a Škoda Fabia Combi - to jsou finalisté letošního ročníku novinářské ankety "Auto roku 2001 v ČR", kterou už po sedmé pořádá Svaz dovozců automobilů (SDA).
Finále ankety
Audi A2, Ford Mondeo, Mercedes-Benz C, Opel Corsa a Škoda Fabia Combi - to jsou finalisté letošního ročníku novinářské ankety "Auto roku 2001 v ČR", kterou už po sedmé pořádá Svaz dovozců automobilů (SDA).

O prestižním titulu "Auto roku 2001 v ČR“ rozhodují více než tři desítky motoristických publicistů z předních deníků, magazínů a rozhlasových a televizních stanic. Ti v prvním kole vybírají z novinek tuzemského automobilového trhu pětici finalistů, ze které potom vzejde král českých silnic. Jeho jméno bude oznámeno v polovině ledna příštího roku.

Motorističtí publicisté na automobilech hodnotí především jejich design a poměr užitné hodnoty a ceny.

"Volba novinářů nás velmi těší, ale svým způsobem ani příliš nepřekvapuje - Audi A2 je totiž po všech stránkách tak výrazný a hodnotný automobil, že asi opravdu nemohl zůstat stranou zájmu těchto motoristických odborníků," komentuje výsledky prvního kola ankety "Auto roku 2001 v ČR" Martin Arendarčik, vedoucí divize Audi společnosti Import Volkswagen Group.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků