Fiesta a Fusion s pozměněným kabátem a novými výbavami

Ford připravil pro tyto dva zástupce malých vozů decentní facelift a menší technické změny. Fiesta dostala nové zadní a přední světla, upravenou přední masku, zadní nárazník a další drobné vnější prvky. Fusion dostal upravený přední nárazník s mlhovkami a novou masku chladiče. Další změnou patrnou na první pohled jsou upravené zadní světla. Hlavní změnou v interieru jsou jiné barevné kombinace palubní desky a jiné uspořádání kontrolních prvků a ovládačů. Velkou změnou prošla audio soustava u obou modelů. V obou vozech se také objeví prvky z vyšších řad, jako například elektricky ovládaná vnější zrcátka, nový palubní počítač s novými funkcemi, hlasové ovládaní klimatizace a topení, zabudovaná podpora GSM a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Faceliftovaná Fiesta

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Faceliftovaný Fusion

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Některé z možných kombinací interieru

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků