Fiat v Bologni: Stilo Schumacher Competizione a další

Panda bicolore, Stilo Schumacher Competizione, Idea Sport a Limited Edition, Multipla Sport a další zajímavé modely vystaví Fiat na autosalonu v Bologni. Nenajdete zde sice žádné ryzí novinky, potěší vás ale hezké barevné provedení stávajících modelů.
Fiat v Bologni: Stilo Schumacher Competizione a další

Autosalon v italské Bologni je pro domácí automobilku velmi důležitý. Přestože nebudou, zdá se, představeny žádné nové modely, stánek Fiatu by byla škoda přehlédnout. Fiat se pochlubí několika staronovými výstavními kousky, které jsou určeny především pro prezentaci značky na různých autosalonech; mnohé z nich jsme už viděli dříve, v Ženevě či Paříži. Novými barvami či plasty ukazuje Fiat, že patří mezi designerskou špičku; příkladem může být Stilo Mutiwagon Uproad, u něhož přidal výrobce několik ochranných plastů, zvětšil světlou výšku a hele, offroad-look je na světě. O pohonu všech kol se ale zatím nemluví.

Podobně byla vytvořena studie Idea 5terre, kde byl ale zásah o něco výraznější, změna se dotkla předních světlometů i celé zádě. Kromě plastů a zvýšeného podvozku dostala 5terre také pohon 4x4. Do terénu se ale zatím nechystá, vůz stále jen brázdí výstavní plochy autosalonů. Stejný osud čeká i další vystavované modely, které ač pastva pro oči - líbí se mi zejména Stilo Schumacher Competizione - se do běžné výroby asi nedostanou.

Fotogalerie

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Panda bicolore

Klepněte pro větší obrázek Stilo Schumacher Competizione

Klepněte pro větší obrázek Stilo Multi Wagon Uproad

Klepněte pro větší obrázek Idea 5terre

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Idea Limited Edition

Klepněte pro větší obrázek Idea Sport

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Multipla Sport

Klepněte pro větší obrázek Doblo Giamaica

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků