Fiat v Bologni: Stilo Schumacher Competizione a další

Panda bicolore, Stilo Schumacher Competizione, Idea Sport a Limited Edition, Multipla Sport a další zajímavé modely vystaví Fiat na autosalonu v Bologni. Nenajdete zde sice žádné ryzí novinky, potěší vás ale hezké barevné provedení stávajících modelů.
Fiat v Bologni: Stilo Schumacher Competizione a další

Autosalon v italské Bologni je pro domácí automobilku velmi důležitý. Přestože nebudou, zdá se, představeny žádné nové modely, stánek Fiatu by byla škoda přehlédnout. Fiat se pochlubí několika staronovými výstavními kousky, které jsou určeny především pro prezentaci značky na různých autosalonech; mnohé z nich jsme už viděli dříve, v Ženevě či Paříži. Novými barvami či plasty ukazuje Fiat, že patří mezi designerskou špičku; příkladem může být Stilo Mutiwagon Uproad, u něhož přidal výrobce několik ochranných plastů, zvětšil světlou výšku a hele, offroad-look je na světě. O pohonu všech kol se ale zatím nemluví.

Podobně byla vytvořena studie Idea 5terre, kde byl ale zásah o něco výraznější, změna se dotkla předních světlometů i celé zádě. Kromě plastů a zvýšeného podvozku dostala 5terre také pohon 4x4. Do terénu se ale zatím nechystá, vůz stále jen brázdí výstavní plochy autosalonů. Stejný osud čeká i další vystavované modely, které ač pastva pro oči - líbí se mi zejména Stilo Schumacher Competizione - se do běžné výroby asi nedostanou.

Fotogalerie

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Panda bicolore

Klepněte pro větší obrázek Stilo Schumacher Competizione

Klepněte pro větší obrázek Stilo Multi Wagon Uproad

Klepněte pro větší obrázek Idea 5terre

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Idea Limited Edition

Klepněte pro větší obrázek Idea Sport

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Multipla Sport

Klepněte pro větší obrázek Doblo Giamaica

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 47 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 70 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků