Fiat Stilo Flex: Ital na brazilský způsob

Fiat Stilo má sice už v Evropě ta nejlépší léta za sebou, ale pro Brazilce je stále aktuálním modelem. A tak si tamní výrobce Fiatů připravil pro tento model jemné omlazení. Modernizace designu se dotkla zejména předního nárazníku, mřížky chladiče, bočních lišt a novinkou jsou i vnější zpětná zrcátka s integrovanými směrovkami. Modernější Stilo se může pochlubit i novým předním a zadním znakem automobilky.

Další změny se odehrály v nabídce motorů, zde sice žádný pohonný agregát nepřibyl, ale k čtyřválci 1,8 je nyní nabízena i převodovka Dualogic. Nová převodovka disponuje plně automatickým režimem a umožňuje i sekvenční řazení pomocí páček umístněných pod volantem. „Novo Stilo“ je tak prvním Fiatem v Brazílii, u kterého je možné zvolit si tuto převodovku.
 

Evropská verze modelu Stilo prošla omlazením naposledy v roce 2006 a loni byla v nabídce evropské divize automobilky nahrazena modelem Bravo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat Stilo Flex

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 21 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky