Fiat Stilo dostane facelift a v říjnu ho nahradí nová generace

Automobilka Fiat již horlivě připravuje nástupce modelu Stilo, který se přes povedený design a kvalitní technologie moc dobře neprodává. Nyní přijde na řadu poslední omlazení vzhledu. Ten se dotkne všech variant, tedy 3D, 5D i verze kombi. Dle výrobce dostane faceliftované Stilo atraktivnější interiér, který tak dozná mírných změn. Přibudou nové materiály, nové dekory a další vizuální prvky. K tomu Fiat přidá i mírně modifikovaný vnější vzhled. Motorová nabídka zůstane stejná.

Fiat však dobře ví, že je nejvyšší čas přijít i s nástupcem tohoto modelu a tak s velkým předstihem, před původním plánem, představí v říjnu na autosalonu v Paříži nástupce dnešního Stila, který dostane zcela nový vzhled, nové motory, ale také zcela nové jméno.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků