Fiat Stilo dostane facelift a v říjnu ho nahradí nová generace

Automobilka Fiat již horlivě připravuje nástupce modelu Stilo, který se přes povedený design a kvalitní technologie moc dobře neprodává. Nyní přijde na řadu poslední omlazení vzhledu. Ten se dotkne všech variant, tedy 3D, 5D i verze kombi. Dle výrobce dostane faceliftované Stilo atraktivnější interiér, který tak dozná mírných změn. Přibudou nové materiály, nové dekory a další vizuální prvky. K tomu Fiat přidá i mírně modifikovaný vnější vzhled. Motorová nabídka zůstane stejná.

Fiat však dobře ví, že je nejvyšší čas přijít i s nástupcem tohoto modelu a tak s velkým předstihem, před původním plánem, představí v říjnu na autosalonu v Paříži nástupce dnešního Stila, který dostane zcela nový vzhled, nové motory, ale také zcela nové jméno.

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

dnes | Radek Pecák | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků