Fiat Stilo dostane facelift a v říjnu ho nahradí nová generace

Automobilka Fiat již horlivě připravuje nástupce modelu Stilo, který se přes povedený design a kvalitní technologie moc dobře neprodává. Nyní přijde na řadu poslední omlazení vzhledu. Ten se dotkne všech variant, tedy 3D, 5D i verze kombi. Dle výrobce dostane faceliftované Stilo atraktivnější interiér, který tak dozná mírných změn. Přibudou nové materiály, nové dekory a další vizuální prvky. K tomu Fiat přidá i mírně modifikovaný vnější vzhled. Motorová nabídka zůstane stejná.

Fiat však dobře ví, že je nejvyšší čas přijít i s nástupcem tohoto modelu a tak s velkým předstihem, před původním plánem, představí v říjnu na autosalonu v Paříži nástupce dnešního Stila, který dostane zcela nový vzhled, nové motory, ale také zcela nové jméno.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků