Fiat Ritmo, déja vu jako z učebnice

Pokud se podíváte do nabídky italské automobilky Fiat, musíte si připadat, jako byste se posunuli o pár jednotek či desítek let zpět. V portfoliu automobilky najdete Pandu, Cromu, model 500 a nově i Bravo. Tedy modely, které se vyráběly v nedávné době, ale nikdy nezískaly stejnojmenného přímého nástupce.

Dá se tedy říci, že pokud by Fiat přišel i s modelem Ritmo a Uno, byla by osmdesátá a devadesátá léta dovedena do parádního remake.

Jenže Fiat ve vší tajnosti s Ritmem skutečně na trh přišel. A že jste si toho nevšimli? Ono je to velmi jednoduché, protože Ritmo se prodává jen na vybraných trzích a ve zbytku světa dostalo i nám známé jméno Bravo.

Pokud tedy potkáte Fiat Ritmo, které se vyrábí i v současnosti, pak se nejedná o fata morganu, ale o realitu. Technicky, designem a dalšími prvky je Ritmo zcela shodné s Bravem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat Ritmo alias Fiat Bravo
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků