Fiat Ritmo, déja vu jako z učebnice

Pokud se podíváte do nabídky italské automobilky Fiat, musíte si připadat, jako byste se posunuli o pár jednotek či desítek let zpět. V portfoliu automobilky najdete Pandu, Cromu, model 500 a nově i Bravo. Tedy modely, které se vyráběly v nedávné době, ale nikdy nezískaly stejnojmenného přímého nástupce.

Dá se tedy říci, že pokud by Fiat přišel i s modelem Ritmo a Uno, byla by osmdesátá a devadesátá léta dovedena do parádního remake.

Jenže Fiat ve vší tajnosti s Ritmem skutečně na trh přišel. A že jste si toho nevšimli? Ono je to velmi jednoduché, protože Ritmo se prodává jen na vybraných trzích a ve zbytku světa dostalo i nám známé jméno Bravo.

Pokud tedy potkáte Fiat Ritmo, které se vyrábí i v současnosti, pak se nejedná o fata morganu, ale o realitu. Technicky, designem a dalšími prvky je Ritmo zcela shodné s Bravem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat Ritmo alias Fiat Bravo
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků