Fiat podporuje auta bez bariér

V úterý 11. ledna 2005 byly předány čtyři bezbariérové vozy Fiat Ducato střediskům sociálních služeb – SALVII ve Svitavách, Občanskému sdružení JASNĚNKA z Uničova, středisku České maltézské pomoci v Českých Budějovicích a Mezinárodnímu centru Universium V Liberci.
Fiat podporuje auta bez bariér

Slavnostní předání vozů se uskutečnilo v prostorách hypermarketu Globus v Praze 9 – Čakovicích s moderátorem Markem Ebenem, a dále za přítomnosti Jana Kačera a Boženy Jirků z Nadace Charty 77- Konto Bariéry.

Projekt nákupu a předání vozů vznikl na základě spolupráce společnosti Globus a Konta Bariéry.  Na Fond Globus se podařilo získat 3 514 437,00 Kč; z každé nákupní tašky, která se v hypermarketech prodá, je odváděna na účet nadace jedna koruna.

Společnost Fiat Č.R., s.r.o. podpořila tento projekt a dodala čtyři vozy  Fiat Ducato 2,0 JTD Combi v devítimístném provedení za speciálních finančních podmínek.

Konto BARIÉRY je jeden z nejvýznamnějších charitativních projektů, který existuje již jedenáct let a peníze získává většinou díky pravidelným příspěvkům. Cca 40 000 lidí posílá na známé konto každý měsíc dvacet korun ze svého platu. O rozdělení peněz rozhoduje Rada Konta BARIÉRY, ve které zasedají odborníci i známé osobnosti(mj. Jan Kačer, Dr. Jiřina Šiklová, doc.Dr. Martin Bojar, Jiří Lábus a další.). Za období své činnosti rozdělilo Konto BARIÉRY částku 127.430.018,- Kč a podpořilo tím 6 716 projektů a žádostí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků