Fiat oblékl Pandu Cross do luxusního obleku. Něco takového ještě nezažila

Panda Trussardi je první luxusní derivací oblíbeného modelu italské automobilky. S propagací pomohla i krásná populární zpěvačka.

Značku Trussardi založil Ital Dante Trussardi již v roce 1911. Luxusní módní dům začínal jako výrobna kožených rukavic, později se však výroba rozšířila a dnes si můžete koupit Trussardi oblečení, boty, hodinky, pouzdro na telefon a nyní i Fiat Panda.

Fiat 500X se představil ve verzi Sport. Ostrý crossover od něj ale nečekejte

Fiat 500X se představil ve verzi Sport. Ostrý crossover od něj ale nečekejte

Italská automobilka se spojila s touto módní značkou, aby světu představila první model Panda s výbavou, která se dá považovat za opravdu luxusní. Fiat má spolupráce s luxusními značkami zmáknuté. Nebo jí se velkých jmen jako Gucci či výrobce luxusních plavidel Riva. Své o tom ale ví i Citroën.

Speciální edice vychází ze zvýšeného modelu Panda Cross. Karoserii pokrývá matně hnědý laku Italiano Brown, kterému sekundují černé doplňky a loga značky Trussardi. Na přání si pak objednat lak metalický v barvách Gelato White, Cinema Black, Colosseo Grey a v již zmíněné Italiano Brown.

Fiat přichází s další speciální edicí 500. Dolcevita slaví 62. výročí slavného modelu

Fiat přichází s další speciální edicí 500. Dolcevita slaví 62. výročí slavného modelu

Interiér nabídne unikátní hnědé čalounění, hnědé prošívání kožených prvků nebo nápisy Trussardi na bezpečnostních pásech. Luxusní Panda samozřejmě nabízí nadstandardní výbavu. Počítejte tedy například s infotainmentem Uconnect Mobile s připojením pro chytré telefony.

Panda Trussardi bude k mání s dvojicí zážehových dvanáctistovek 0.9 TwinAir (69 koní a 83 koní). U nás je Panda Cross k mání pouze se silnější verzí motoru s pohonem všech kol. O cenách ani dostupnosti na českém trhu se zatím nemluví. 

Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků