Fiat Panda Alessi: malá kráska

S novou Pandou se Fiat trefil do černého. Úspěšný model posbíral několik ocenění a pomohl obrátit klesající prodejní křivky. Malá Panda se prosazuje evropských trzích, také v České republice chytla za srdce mnoho zákazníků. Pro posílení image nastupující legendy oslovil Fiat designérské studio Alessi, které si zahrálo s Pandou hru na barvičky. Technická stránka nedozanala žádných změn, veškeré úpravy se týkají exteriéru a interiéru vozu. Zvenčí oblékla Panda černo-bílý kabát, uvnitř se prosadila výrazná zelená. Nepřehlédnutelné barvy čalounění a potahových látek doplňují některé nové designové prvky. Praktickou stránku posílil cargo-system v zavazadlovém prostoru. Jako studie Panda Alessi sice nemíří přímo do autosalonů, její účast v silničním provozu nicméně není vyloučena.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků