Fiat Panda Alessi: malá kráska

S novou Pandou se Fiat trefil do černého. Úspěšný model posbíral několik ocenění a pomohl obrátit klesající prodejní křivky. Malá Panda se prosazuje evropských trzích, také v České republice chytla za srdce mnoho zákazníků. Pro posílení image nastupující legendy oslovil Fiat designérské studio Alessi, které si zahrálo s Pandou hru na barvičky. Technická stránka nedozanala žádných změn, veškeré úpravy se týkají exteriéru a interiéru vozu. Zvenčí oblékla Panda černo-bílý kabát, uvnitř se prosadila výrazná zelená. Nepřehlédnutelné barvy čalounění a potahových látek doplňují některé nové designové prvky. Praktickou stránku posílil cargo-system v zavazadlovém prostoru. Jako studie Panda Alessi sice nemíří přímo do autosalonů, její účast v silničním provozu nicméně není vyloučena.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek 

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků