Fiat Panda Alessi: malá kráska

S novou Pandou se Fiat trefil do černého. Úspěšný model posbíral několik ocenění a pomohl obrátit klesající prodejní křivky. Malá Panda se prosazuje evropských trzích, také v České republice chytla za srdce mnoho zákazníků. Pro posílení image nastupující legendy oslovil Fiat designérské studio Alessi, které si zahrálo s Pandou hru na barvičky. Technická stránka nedozanala žádných změn, veškeré úpravy se týkají exteriéru a interiéru vozu. Zvenčí oblékla Panda černo-bílý kabát, uvnitř se prosadila výrazná zelená. Nepřehlédnutelné barvy čalounění a potahových látek doplňují některé nové designové prvky. Praktickou stránku posílil cargo-system v zavazadlovém prostoru. Jako studie Panda Alessi sice nemíří přímo do autosalonů, její účast v silničním provozu nicméně není vyloučena.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek 

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků