Fiat oznamuje plány na vydání pětiletých euroobligací

Fiat zamýšlí - s přihlédnutím k tržním a jiným podmínkám - nabídnout pětileté euroobligace ve výši 1 miliardy EUR. Podmínky nabídky budou stanoveny na základě situace na trhu. Obligace vydá společnost Fiat Finance and Trade Ltd., société anonyme (akciová společnost), dceřiná společnost plně vlastněná společností Fiat S.p.A., a to v rámci patnáctimiliardového eurového Globálního střednědobého programu obligací. Ručitelem obligací bude Fiat S.p.A. Fiat předpokládá, že předloží žádost o povolení uvést obligace na oficiální seznam Irské burzy a obchodovat s nimi na jejím regulovaném trhu.

Obligace budou nabízeny a prodávány pouze mimo Spojené státy institucionálním investorům, kteří nejsou osobami Spojených států podle Směrnice S a nejsou a nebudou registrovaní podle zákona USA o cenných papírech z roku 1933 (U.S. Securities Act of 1933) ve znění pozdějších předpisů nebo podle jakýchkoli jiných zákonů o cenných papírech. Obligace nesmí být nabízeny nebo prodávány ve Spojených státech bez registrace nebo příslušné výjimky z požadavků na registraci. Čisté výnosy jakékoli nabídky budou využity k obecným korporátním účelům, včetně případného refinancování stávajícího dluhu Fiat Group.

Tato tisková zpráva neznamená nabídku k prodeji či výzvu k nákupu obligací; stejně tak nedojde k jakémukoli prodeji těchto obligací v žádném státě či oblasti jurisdikce, kde by taková nabídka, vybízení nebo prodej byly nezákonné. V žádné jurisdikci, včetně Itálie, nebyly a nebudou učiněny žádné kroky k odsouhlasení veřejné nabídky obligací.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků