Fiat oznamuje plány na vydání pětiletých euroobligací

Fiat zamýšlí - s přihlédnutím k tržním a jiným podmínkám - nabídnout pětileté euroobligace ve výši 1 miliardy EUR. Podmínky nabídky budou stanoveny na základě situace na trhu. Obligace vydá společnost Fiat Finance and Trade Ltd., société anonyme (akciová společnost), dceřiná společnost plně vlastněná společností Fiat S.p.A., a to v rámci patnáctimiliardového eurového Globálního střednědobého programu obligací. Ručitelem obligací bude Fiat S.p.A. Fiat předpokládá, že předloží žádost o povolení uvést obligace na oficiální seznam Irské burzy a obchodovat s nimi na jejím regulovaném trhu.

Obligace budou nabízeny a prodávány pouze mimo Spojené státy institucionálním investorům, kteří nejsou osobami Spojených států podle Směrnice S a nejsou a nebudou registrovaní podle zákona USA o cenných papírech z roku 1933 (U.S. Securities Act of 1933) ve znění pozdějších předpisů nebo podle jakýchkoli jiných zákonů o cenných papírech. Obligace nesmí být nabízeny nebo prodávány ve Spojených státech bez registrace nebo příslušné výjimky z požadavků na registraci. Čisté výnosy jakékoli nabídky budou využity k obecným korporátním účelům, včetně případného refinancování stávajícího dluhu Fiat Group.

Tato tisková zpráva neznamená nabídku k prodeji či výzvu k nákupu obligací; stejně tak nedojde k jakémukoli prodeji těchto obligací v žádném státě či oblasti jurisdikce, kde by taková nabídka, vybízení nebo prodej byly nezákonné. V žádné jurisdikci, včetně Itálie, nebyly a nebudou učiněny žádné kroky k odsouhlasení veřejné nabídky obligací.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků