Fiat oznamuje plány na vydání pětiletých euroobligací

Fiat zamýšlí - s přihlédnutím k tržním a jiným podmínkám - nabídnout pětileté euroobligace ve výši 1 miliardy EUR. Podmínky nabídky budou stanoveny na základě situace na trhu. Obligace vydá společnost Fiat Finance and Trade Ltd., société anonyme (akciová společnost), dceřiná společnost plně vlastněná společností Fiat S.p.A., a to v rámci patnáctimiliardového eurového Globálního střednědobého programu obligací. Ručitelem obligací bude Fiat S.p.A. Fiat předpokládá, že předloží žádost o povolení uvést obligace na oficiální seznam Irské burzy a obchodovat s nimi na jejím regulovaném trhu.

Obligace budou nabízeny a prodávány pouze mimo Spojené státy institucionálním investorům, kteří nejsou osobami Spojených států podle Směrnice S a nejsou a nebudou registrovaní podle zákona USA o cenných papírech z roku 1933 (U.S. Securities Act of 1933) ve znění pozdějších předpisů nebo podle jakýchkoli jiných zákonů o cenných papírech. Obligace nesmí být nabízeny nebo prodávány ve Spojených státech bez registrace nebo příslušné výjimky z požadavků na registraci. Čisté výnosy jakékoli nabídky budou využity k obecným korporátním účelům, včetně případného refinancování stávajícího dluhu Fiat Group.

Tato tisková zpráva neznamená nabídku k prodeji či výzvu k nákupu obligací; stejně tak nedojde k jakémukoli prodeji těchto obligací v žádném státě či oblasti jurisdikce, kde by taková nabídka, vybízení nebo prodej byly nezákonné. V žádné jurisdikci, včetně Itálie, nebyly a nebudou učiněny žádné kroky k odsouhlasení veřejné nabídky obligací.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků