Fiat oznamuje plány na vydání pětiletých euroobligací

Fiat zamýšlí - s přihlédnutím k tržním a jiným podmínkám - nabídnout pětileté euroobligace ve výši 1 miliardy EUR. Podmínky nabídky budou stanoveny na základě situace na trhu. Obligace vydá společnost Fiat Finance and Trade Ltd., société anonyme (akciová společnost), dceřiná společnost plně vlastněná společností Fiat S.p.A., a to v rámci patnáctimiliardového eurového Globálního střednědobého programu obligací. Ručitelem obligací bude Fiat S.p.A. Fiat předpokládá, že předloží žádost o povolení uvést obligace na oficiální seznam Irské burzy a obchodovat s nimi na jejím regulovaném trhu.

Obligace budou nabízeny a prodávány pouze mimo Spojené státy institucionálním investorům, kteří nejsou osobami Spojených států podle Směrnice S a nejsou a nebudou registrovaní podle zákona USA o cenných papírech z roku 1933 (U.S. Securities Act of 1933) ve znění pozdějších předpisů nebo podle jakýchkoli jiných zákonů o cenných papírech. Obligace nesmí být nabízeny nebo prodávány ve Spojených státech bez registrace nebo příslušné výjimky z požadavků na registraci. Čisté výnosy jakékoli nabídky budou využity k obecným korporátním účelům, včetně případného refinancování stávajícího dluhu Fiat Group.

Tato tisková zpráva neznamená nabídku k prodeji či výzvu k nákupu obligací; stejně tak nedojde k jakémukoli prodeji těchto obligací v žádném státě či oblasti jurisdikce, kde by taková nabídka, vybízení nebo prodej byly nezákonné. V žádné jurisdikci, včetně Itálie, nebyly a nebudou učiněny žádné kroky k odsouhlasení veřejné nabídky obligací.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků