Fiat Nuova 500 Opening Edition: pro nedočkavce

Italská automobilka Fiat připravila speciální edici nového Fiatu 500. Ten je určen pro 500 vyvolených, kteří si daný vůz objednají již nyní. Tedy daleko dříve, než začnou oficiální prodeje.

Tip: Podrobné představení Fiatu Nuova 500 naleznete zde.

Mimo maximální výbavu, která bude zabalena do karoserie v bílé perlové barvě, získají majitelé i štítek s „rodným číslem”, neboli s pořadovým číslem této vozu v této edici. Dá se předpokládat, že vůz získá v budoucnu na ceně a mnoho sběratelů jej budou chtít mít ve své sbírce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat Nuova 500 Opening Edition
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků