Fiat nasazuje záruku 5 let a 500 000 km

Italská automobilka již dávno nemá problémy s kvalitou a toto chce dokázat i tím, že vybraným zákazníků nabídne velmi zajímavou záruku.

Pokud si koupíte nové Bravo ve Francii a připlatíte si 1 euro, získáte prodlouženou záruku. Ta bude mít trvání buď pět let, nebo 500 000 kilometrů. Stačí si jednoduše vybrat. Výhodou této záruky je hlavně v tom, že na rozdíl od konkurence není ničím omezená, tedy netýká se jen vybraných komponentů, které se téměř vůbec nekazí. Záruka je tak opravdu plnohodnotná.

Na druhou stranu cena 1 euro za tuto službu není zas tak nízká jak se může zdát. Pokud totiž zákazník tuto záruku nevyužije, poskytne mu Fiat slevu na nový vůz ve výší 2000 eur.

Pokud tedy převedeme řeč PR oddělení do běžné mluvy, získá zákazník prodlouženou záruku za 2001 eur a to je již na pováženou.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků