Fiat nasazuje záruku 5 let a 500 000 km

Italská automobilka již dávno nemá problémy s kvalitou a toto chce dokázat i tím, že vybraným zákazníků nabídne velmi zajímavou záruku.

Pokud si koupíte nové Bravo ve Francii a připlatíte si 1 euro, získáte prodlouženou záruku. Ta bude mít trvání buď pět let, nebo 500 000 kilometrů. Stačí si jednoduše vybrat. Výhodou této záruky je hlavně v tom, že na rozdíl od konkurence není ničím omezená, tedy netýká se jen vybraných komponentů, které se téměř vůbec nekazí. Záruka je tak opravdu plnohodnotná.

Na druhou stranu cena 1 euro za tuto službu není zas tak nízká jak se může zdát. Pokud totiž zákazník tuto záruku nevyužije, poskytne mu Fiat slevu na nový vůz ve výší 2000 eur.

Pokud tedy převedeme řeč PR oddělení do běžné mluvy, získá zákazník prodlouženou záruku za 2001 eur a to je již na pováženou.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků