Fiat nasazuje záruku 5 let a 500 000 km

Italská automobilka již dávno nemá problémy s kvalitou a toto chce dokázat i tím, že vybraným zákazníků nabídne velmi zajímavou záruku.

Pokud si koupíte nové Bravo ve Francii a připlatíte si 1 euro, získáte prodlouženou záruku. Ta bude mít trvání buď pět let, nebo 500 000 kilometrů. Stačí si jednoduše vybrat. Výhodou této záruky je hlavně v tom, že na rozdíl od konkurence není ničím omezená, tedy netýká se jen vybraných komponentů, které se téměř vůbec nekazí. Záruka je tak opravdu plnohodnotná.

Na druhou stranu cena 1 euro za tuto službu není zas tak nízká jak se může zdát. Pokud totiž zákazník tuto záruku nevyužije, poskytne mu Fiat slevu na nový vůz ve výší 2000 eur.

Pokud tedy převedeme řeč PR oddělení do běžné mluvy, získá zákazník prodlouženou záruku za 2001 eur a to je již na pováženou.

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 63 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků