Fiat nasazuje záruku 5 let a 500 000 km

Italská automobilka již dávno nemá problémy s kvalitou a toto chce dokázat i tím, že vybraným zákazníků nabídne velmi zajímavou záruku.

Pokud si koupíte nové Bravo ve Francii a připlatíte si 1 euro, získáte prodlouženou záruku. Ta bude mít trvání buď pět let, nebo 500 000 kilometrů. Stačí si jednoduše vybrat. Výhodou této záruky je hlavně v tom, že na rozdíl od konkurence není ničím omezená, tedy netýká se jen vybraných komponentů, které se téměř vůbec nekazí. Záruka je tak opravdu plnohodnotná.

Na druhou stranu cena 1 euro za tuto službu není zas tak nízká jak se může zdát. Pokud totiž zákazník tuto záruku nevyužije, poskytne mu Fiat slevu na nový vůz ve výší 2000 eur.

Pokud tedy převedeme řeč PR oddělení do běžné mluvy, získá zákazník prodlouženou záruku za 2001 eur a to je již na pováženou.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků