Fiat, Jeep a RAM se spojili s nadací Bono Voxe. Speciální edice (RED) pomohou v boji s AIDS

Různé speciální edice aut slouží k ždímání peněz ze zákazníků, tyto pomohou dobré věci. Rudá provedení vozů od koncernu Stellantis se postaví vážným nemocem.

Organizace (RED) vznikla v roce 2006 a jejím cílem původně byl boj proti AIDS, nyní se nově zaměřuje i na onemocnění COVID-19. Prostředky získává skrze partnerství se známými značkami, peníze pak poskytuje zdravotnickým systémům v nejpostiženějších místech planety. Nejnovější partnerství (RED) navázalo s koncernem Stellantis, který připravil speciální edice svých vozů s tímto označením.

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

Prvním automobilem, který je již k dispozici zákazníkům, je nový elektrický Fiat 500, který dostal rudý lak, červeno-černý interiér a speciální znáčky. Jeep v první polovině příštího roku nabídne model Compass v podobném duchu, následovat bude speciální edice Renegadu. Poslední zapojenou značkou je RAM, který červenou barvu použije na znáčky modelu 1500 s černým lakem.

Cílem spolupráce Stellantisu s organizací (RED) je vybrat minimálně čtyři miliony dolarů do roku 2023 a předat je potřebným po celém světě.

Jeep

Jeep, založený v roce 1941, zvítězil v soutěži vyhlášené americkou armádou. Od roku 1945 začal vyrábět i civilní terénní automobily.

Je to tradiční výrobce off-roadů a jeho název je často synonymem pro tento typ automobilů. Patří do skupiny Stellantis.

Jeep Renegade • Jeep Compass •​ Jeep Cherokee •​ Jeep Wrangler

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

První jízda s novou Hondou HR-V e:HEV: Trefa do černého, ale škoda toho hluku

Honda HR-V e:HEV

Třetí generace kompaktního SUV Honda HR-V přichází s uhlazeným stylem a jedinou možností pohonu v podobě hybridního systému e:HEV. Poprvé jsme ji vyzkoušeli v okolí německého Frankfurtu nad Mohanem.

dnes | Leoš Káňa | 1 příspěvek
TEST VW Caddy Maxi California 2.0 TDI: Boží chatka na kolech za super peníze

VW Caddy Maxi California 2.0 TDI DSG

Základními lidskými potřebami je mít kde se vyspat, zůstat v teple a najíst se. S Californií to jde snadno a každý den jinde.

24.  10.  2021 | Richard Herbich | 17 příspěvků
Za volantem Chevrolet Corvette C1: Je to kousavá mrcha, nebo pohodlné GT?

Chevrolet Corvette C1

Chevrolet Corvette 1. generace je skutečná kráska. Po nastartování ale vymění něžnost za získání respektu širokého okolí. Je třeba se této nespoutané elegance bát?

23.  10.  2021 | Vladimír Kadera