Fiat Idea s malým faceliftem a novým motorem

Fiat Idea, malý italský kompaktní VAN, dostane pro rok 2006 malý facelift. Idea s novou tváří bude poprvé představena ve Frankfurtu, ale již nyní se s ní můžete blíže seznámit.

Změny jsou opravdu pouze kosmetické. Faceliftovaná Idea dostane nové přední ochrané lišty, které budou lakovány v barvě auta, ostřikovače světlometů, chromovanou výplň mřížky chladiče, chromované boční ochrané lišty, upravené zadní svítilny a další vnější prvky. V interiéru se můžete setkat s chromovanými výdechy topení a klimatizace a dalšími chromovanými doplňky na palubní desce. Změnou je také nová paleta barev interiéru.

Změna, která se odehrála pod kapotou, je také pouze kosmetická. K již nabízeným motorům 1.4 16V 70 kw (90k ), 1.3 JTD MultiJet 51 kW (70 k) a 1.9 JTD MultiJet 74 kW (100 k) přibude na konci tohoto roku motor 1.3 JTD MultiJet s výkonem 66 kW (90 k), který nahradní nynější naftovou jednatrojku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků