Fiat Grande Punto na velkých kolech a s povedeným stylingem

Fiat Grande Punto se stal ihned po svém vstupu na trh doslova prodejním trhákem. A ono se není čemu divit, jeho design je velmi povedený, sportovně laděný a do jisté míry připomíná i sesterské Maserati. Společnost MS Design nyní přišla s menším vylepšením sériového vzhledu. Pro zájemce nabízí na výběr mezi 17 a 18" koly, což je na takového "prcka" vskutku nevídané. K tomu přidal i tradiční stylingkové prvky, jako je přední a zadní spoiler, nadstavce na sériové prahy, zadní difusor a také potisk s logem. Výsledný vzhled můžete posoudit sami.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat Grande Punto od MS Design
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků