Fiat Fiorino, nová generace malé dodávky

Italská automobilka Fiat představila novou generaci malé dodávky Fiorino. Ta se veřejnosti v plné kráse ukázala v průběhu týdne a ještě před koncem roku bude na „pultech” dealerů.

Nová dodávka Fiatu opět vznikla ve spolupráci s koncernem PSA a tak v oblasti techniky bude s konkurenčními vozy totožná. Fiat bude mít Fiorino, Citroen Nemo a Peugeot Bipper. Fiorino se řadí do třídy menších dodávek a svou délkou 3 860 mm to jen potvrzuje. Nákladový prostor pak pojme až 2,8 m3 nákladu. Hlavně v oblasti nákladu nyní nový Fiat pojme o něco více, než minulá generace.

Klepněte pro větší obrázek
Fiat Fiorino
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků