Fiat Fiorino, nová generace malé dodávky

Italská automobilka Fiat představila novou generaci malé dodávky Fiorino. Ta se veřejnosti v plné kráse ukázala v průběhu týdne a ještě před koncem roku bude na „pultech” dealerů.

Nová dodávka Fiatu opět vznikla ve spolupráci s koncernem PSA a tak v oblasti techniky bude s konkurenčními vozy totožná. Fiat bude mít Fiorino, Citroen Nemo a Peugeot Bipper. Fiorino se řadí do třídy menších dodávek a svou délkou 3 860 mm to jen potvrzuje. Nákladový prostor pak pojme až 2,8 m3 nákladu. Hlavně v oblasti nákladu nyní nový Fiat pojme o něco více, než minulá generace.

Klepněte pro větší obrázek
Fiat Fiorino
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků