FIAT Dobló vítězí v reklamě

Reklamni spot FIAT Dobló „JAMAICA“ vyhrál 13. ročník reklamní Grand Prix Itálie. Jedná se...
FIAT Dobló vítězí v reklamě
Reklamni spot FIAT Dobló „JAMAICA“ vyhrál 13. ročník reklamní Grand Prix Itálie. Jedná se o velmi významné uznání za nejlepší strategii značky, jež byla udělena 6. června v Miláně. Reklamní spot se dostal právem mezi finalisty mezinárodní televizní a filmové ceny „International TV and Cinema Advertising Award“, organizované The New York Festivals.

Reklamní spot FIAT DOBLÒ „JAMAICA“ (národní bobový tým Jamaiky) byl zvolen v průběhu večera agenturami, kreativními řediteli a novináři. Ti vybírali z 27 reklamních kampaní, které se dostaly do finále a byly zvoleny přidělenou porotou z 300 přihlášených prací.

Piero Chiambaretti a Veronica Sigari, zástupce společnosti „Infostrada“, hlavního sponzora akce, uváděli večírek po boku Lillo Perri, jednatele italského reklamního koncernu Gruppo Pubblicità Italia.

Fotografie: Fiat Dobló Xperience

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků