FIAT Dobló vítězí v reklamě

Reklamni spot FIAT Dobló „JAMAICA“ vyhrál 13. ročník reklamní Grand Prix Itálie. Jedná se...
FIAT Dobló vítězí v reklamě
Reklamni spot FIAT Dobló „JAMAICA“ vyhrál 13. ročník reklamní Grand Prix Itálie. Jedná se o velmi významné uznání za nejlepší strategii značky, jež byla udělena 6. června v Miláně. Reklamní spot se dostal právem mezi finalisty mezinárodní televizní a filmové ceny „International TV and Cinema Advertising Award“, organizované The New York Festivals.

Reklamní spot FIAT DOBLÒ „JAMAICA“ (národní bobový tým Jamaiky) byl zvolen v průběhu večera agenturami, kreativními řediteli a novináři. Ti vybírali z 27 reklamních kampaní, které se dostaly do finále a byly zvoleny přidělenou porotou z 300 přihlášených prací.

Piero Chiambaretti a Veronica Sigari, zástupce společnosti „Infostrada“, hlavního sponzora akce, uváděli večírek po boku Lillo Perri, jednatele italského reklamního koncernu Gruppo Pubblicità Italia.

Fotografie: Fiat Dobló Xperience

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 87 příspěvků