Fiat Dobló pro jamajské bobisty

Od reklamy k realitě. Fiat Dobló se stal oficiálním vozidlem Jamajské federace bobistů. Společnost Fiat Auto speciálně upravila tři automobily, které v barvách národní karibské vlajky budou doprovázet sportovce různých sportovních odvětvích.
Fiat Dobló pro jamajské bobisty
Od Lillehammeru do Winterbergu, od Innsbrucku do St. Moritzu, to je náročný program před Olympiádou, kterému se nevyhne Porsha Morgan. Stala se již dvakrát mistryní světa v push Klepněte pro větší obrázek bobech a společně se svým norským trenérem Trondem Knaplundem byla první, která usedla za volant jednoho ze tří Fiatů Dobló upravených pro Jamajskou federaci.

Multifunkční vozidlo, které od svého uvedení na trh doposud zaznamenalo sto tisíc objednávek (50% Fiatů Dobló a 50% Fiatů Dobló Cargo), tímto uvádí v realitu loňský zábavný reklamní spot, jež zvítězil na 13. ročníku reklamní Grand Prix Itálie.

Od jamajských barev k boloňským světlům. Na 26. ročníku Boloňské Motorshow byla představena nová verze Fiatu Dobló určená mladým, která bude v prodeji od ledna 2002. Jmenuje se Malibú a odlišuje se některými vnějšími znaky, jako např. čelní maskou s nárazníky v barvě karosérie, kapotou lakovanou v barvě „Chrome Shadow“ a exkluzivní tmavě modrou metalízou. I vnitřní prostory nabízejí zajímavé novinky: od specifických látek přes přístrojovou desku s bílým podkladem k subwoooferu, který zlepšuje akustické kvality sériového autorádia. Je k dispozici s benzínovými motory 1.6 16v a 1.9 JTD „Common Rail“. Verze Malibú obohacuje řadu Fiatů Dobló, která dnes zahrnuje 26 verzí karosérie, dvě úrovně výbavy (SX a ELX) a dva motory schopné uspokojit nejširší požadavky: 1.2 Fire se 47,5 kW (65 k) a 1.9 diesel se 46 kW (63 k).

Fiat Dobló je tedy ideální pro ty, kteří požadují dopravní prostředek neformální, jednoduchý, nekonformní, schopný přizpůsobit se všem požadavkům. Ideální pro ty, kteří pracují a přemísťují se ve městě, ale i pro ty, kteří milují individuální nebo skupinové cestování po světových silnicích a kteří si rádi v zadní části vozí sportovní náčiní, zavazadla, věci, na které jsou zvyklí, a především touhu po svobodě a dálkách.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 25 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky