Fiat Bravo MPV, rodinný sportovec přijede za tři roky

Ruský magazín Triti přinesl zajímavé informace o budoucím modelu Fiatu. Jelikož se jedná o magazín, jehož informace se v drtivé většině případů ukáží být pravdivými, máme dostatečně dobrý důvod věřit, že nejde o pouhou spekulaci.

Dle zveřejněných informací plánuje italská automobilka Fiat postavit malé rodinné MPV, které bude odvozeno od nového modelu nižší střední třídy Bravo.

Rodinný vůz bude postaven na stejném podvozku, kterému by měl být z pochopitelných důvodů prodloužen rozvor. Svou délkou a určením bude konkurovat podobně odvozeným MPV jako je Ford C-Max nebo Toyota Corolla Verso.

Základní tvary a pojetí by měly vycházet právě z modelu Bravo, technika a výbavy by měly být totožné, a tak lze očekávat sportovně střižené rodinné auto.

Studie vozu by měla být představena v brzké době a na trhu by se měl tento vůz objevit na přelomu roku 2009 a 2010, tedy zhruba v polovině životního cyklu modelu Bravo.

 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat Bravo MPV?

 

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků