Fiat Bravo MPV, rodinný sportovec přijede za tři roky

Ruský magazín Triti přinesl zajímavé informace o budoucím modelu Fiatu. Jelikož se jedná o magazín, jehož informace se v drtivé většině případů ukáží být pravdivými, máme dostatečně dobrý důvod věřit, že nejde o pouhou spekulaci.

Dle zveřejněných informací plánuje italská automobilka Fiat postavit malé rodinné MPV, které bude odvozeno od nového modelu nižší střední třídy Bravo.

Rodinný vůz bude postaven na stejném podvozku, kterému by měl být z pochopitelných důvodů prodloužen rozvor. Svou délkou a určením bude konkurovat podobně odvozeným MPV jako je Ford C-Max nebo Toyota Corolla Verso.

Základní tvary a pojetí by měly vycházet právě z modelu Bravo, technika a výbavy by měly být totožné, a tak lze očekávat sportovně střižené rodinné auto.

Studie vozu by měla být představena v brzké době a na trhu by se měl tento vůz objevit na přelomu roku 2009 a 2010, tedy zhruba v polovině životního cyklu modelu Bravo.

 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat Bravo MPV?

 

 

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 67 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků