Fiat Bravo Cabrio: možná bude, možná ne

Server Infomotori přišel s informacemi o možné budoucnosti nového modelu Fiat Bravo. To bylo představeno před pár dny a teprve čeká na zahájení prodejů, ale již nyní se spekuluje, jaké s ním má Fiat další plány.

Logickou verzí, která by se měla s největší pravděpodobnosti skutečně objevit, je kabriolet, případně módní kupé-kabrio (CC). Téměř všichni evropští konkurenti nabízí tuto verzi a i když CC netvoří páteř prodejů, pro zvýšení prestiže se vždy hodí.

Infomotori zároveň připojil i svůj pohled, jak by mohlo otevřené Bravo vypadat. Základní tvary jsou vcelku jasné, ovšem otázkou zůstává, jak by se Fiat vypořádal se střechou a také rovnou zádi. Každopádně tyto počítačové obrázky představují opravdu pěkné kabrio, které svou přední části trochu připomíná Maserati.

Technika kabrioletu by pak měla vycházet z hatchbacku a to i po stránce nabídky motorů.

Jak se vám líbí možná podoba Brava kabrio?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Možná podoba Fiatu Bravo CC

Foto: Infomotori

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků