Fiat a Alfa: Delší záruka

Záruční doby u automobilů jsou známkou důvěry výrobce ve své produkty a navíc také významným marketingovým nástrojem.
Fiat a Alfa: Delší záruka

Klepněte pro větší obrázekSpolečnost Fiat Č.R. přichází s významnou novinkou, kterou ocení zejména noví zákazníci. Je jí záruka na výrobní vady vozidel Fiat a Alfa Romeo v délce 24 měsíců. Tato záruční doba začíná dnem předání vozidla kupujícímu a není omezena počtem ujetých kilometrů.

Souběžně se poskytuje záruka týkající se vad laku v délce 36 měsíců a prorezavění karoserie v délce 8 let nebo nově 12 let (u Fiatu Stilo).

Dvouletá záruka se vztahuje na všechna vozidla Fiat a Alfa Romeo zakoupená od 1. listopadu 2001.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků