Fiat 500e projel dílnou Mopar. Nabral si UV lampu i speciální přihrádku na make-up

Elektrický hatchback do města dostal první várku továrních doplňků. Společnost Mopar přesně trefila potřeby zákazníků.

Společnost Mopar budou znát nejspíše příznivci silných amerických strojů. Již 83 let se zabývá dodáváním exkluzivních dílů a některé vozy dokonce i sama upravuje. Jde o kult, jehož jméno vzniklo spojením slov „motor“ a „parts“. Kult dokonce tak oblíbený, že se prosadil slogan: „Mopar or no car“.

Fiat Panda slaví čtyřicítku novou verzí. Krizi středního věku vyřešil variantou Sport

Fiat Panda slaví čtyřicítku novou verzí. Krizi středního věku vyřešil variantou Sport

Mopar začal u Chrysleru, takže je nyní součástí koncernu FCA. Své pařáty má tak třeba i ve značce Fiat, kde se právě angažoval u elektrického modelu 500e, což je na značku spojenou především s americkými bouráky nezvyklé. Pro italský vůz je k dispozici celkem osmdesát dílů, které se dají skládat do různých setů.

Fashion set obsahuje chromované doplňky karoserie, speciální potah klíče od vozu a unikátní 17palcová kola. Specialitkou je pak speciální přihrádka ve středovém tunelu, kde je místo pro mobilní telefon, make-up a kosmetický kufřík. Pokud pak chcete svůj Fiat 500e přiostřit, je pro vás připravený paket Sport Techno.

Nový Fiat 500e 3+1 je o chlup praktičtější. Dostal extra dveře na straně spolujezdce

Nový Fiat 500e 3+1 je o chlup praktičtější. Dostal extra dveře na straně spolujezdce

Ten obsahuje třeba šedá 17palcová kola či polepy karoserie. Třešničkou na dortu je pak možné objednat do vozu UV lampu, která má v době koronaviru pomoci odhalit nečistoty. Fiat 500e si můžete koupit i u nás, základní varianta stojí 899.900 Kč a za kabriolet dáte 977.900 Kč.

Chrysler

Walter Chrysler založil společnost v roce 1925 reorganizací Maxwell Motor Company (1904). V roce 1998 uzavřel partnerství s Daimlerem, dnes silně spolupracuje s italským Fiatem.

Chrysler je nejmenší ze tří velkých amerických automobilek (vedle Fordu a General Motors).

Chrysler 300 • Chrysler Voyager

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

včera | Jan Mička | 37 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků
TEST Lexus LC 500 Convertible: Úžasný grand tourer a můj jeden velký problém

Lexus LC 500 Convertible

LC 500 Convertible je první kabriolet Lexus s plátěnou střechou. Vychází z osmiválcového kupé, které je samo o sobě zárukou hlubokého jízdního zážitku. Může být kabriolet ještě lepší?

20.  11.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků