Fiat 500 zřejmě bude také jako SUV

Teprve minulý týden představila italská automobilka Fiat zcela nové retro v podobě modelu Fiat 500 a již na veřejnost prosakují další zajímavé informace týkající se budoucnosti tohoto modelu. Ty se týkají nových variant malého Itala, který má o dobrou budoucnost zjevně postaráno.

Tip: Představení Fiatu 500 naleznete zde.

Již dříve bylo potvrzeno, že malý Fiat 500 přijde také jako kabrio a také se shrnovací střechou ve stylu targa, ostrou verzi Abarth není třeba ani připomínat.

Zcela nová je ovšem informace, že malý Fiat 500 by se měl objevit i ve verzi SUV. Tedy se zvýšeným podvozkem a hlavně náhonem na všechna čtyři kola.

Že to zní šíleně? To určitě ano, ale na druhou stranu Fiat umí udělat opravdu malou čtyřkolku. Jenže jaké by mělo takové auto využití? To můžeme jenom hádat, ale je pravdou, že jakýkoli úlet, pokud se dobře podá a vysvětlí, získá zákazníky.

Každopádně o SUV, které bude odvozeno z podvozku Fiatu 500 a které by si mělo zachovat i tvary, bude definitivně rozhodnuto do šesti měsíců, ale z minulosti Fiatu víme, že se nebrání téměř žádné výzvě.

Možná se tak jednou dočkáme, že si na korbu svého velkého pick-upu naložíte mikro SUV a vyrazíte na dovolenou.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků