Fiat 500 slaví 65. narozeniny povedenými spoty. Slavný herec ukazuje, jak je život s pětistovkou zábavný

Fiat k 65. výroční modelu ukazuje, jakým zpestřením běžného dne může být vlastnictví elektrické 500. Ocení ho lidé i věrní mazlíčci.

Letošní červenec je významným měsícem pro Fiat 500. Slaví totiž 65. narozeniny, což nám dává možnost připomenout si jeho úspěšný život. Ať jste příznivcem elektromobility, nebo ne, elektrickou „pětistovku“ lidé milují.

V uplynulém půlroce se stala nejprodávanějším elektromobilem v Německu, které zrovna nedostatkem domácích modelů v tomto segmentu netrpí. Vedoucí pozici v Itálii netřeba zmiňovat, ale na stupních vítězů se objevuje také ve Francii a Španělsku. Prodává se na čtyřech globálních trzích (Evropa, Latinská Amerika, Střední východ a Japonsko). Veřejnost i odborníci v devíti zemích světla ho ověnčili třiceti různými oceněními.

S vývojem a výrobou v Turíně jde o zcela italský produkt a nositele myšlenky dosažení čisté elektromobility značky do roku 2027. Už za dva roky bude mít Fiat plně elektrifikované portfolio.

Automobilka se rozhodla oslavit narozeniny dvojicí spotů, které ukazují každodenní radosti a pohodu majitele elektrického Fiatu 500. Od počátku je jeho ambasadorem Leonardo DiCaprio, který je rovněž zainteresován do ekologické péče o planetu. Zábavnou formu dotváří hravé ztvárnění režisér Martin Werner. Ten pro hudební stupu vybral tematicky originální vokální verzi ikonické písně „La Dolce Vita“ od Nino Roty v její původní a nikdy nevydané verzi z roku 1962.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Fiat

Fiat (zkratka z Fabbrica Italiana Automobili Torino) je největší italská automobilka. Byla založená v roce 1899 a vyráběla také motory, vojenská auta nebo letadla. Fiat v roce 2009 uzavřel partnerství s americkým Chryslerem, od roku 2021 spadá do skupiny Stellantis.

Fiat 500 • Fiat 124 Spider • Fiat Panda •  Fiat PuntoFiat Tipo • Fiat 500L • Fiat 500X • Fiat 500C

Diskuze (3) Další článek: Nový Ford Bronco oficiálně míří do Evropy. Půjde o horké zboží, prodej potrvá jenom rok a půl!

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,