Fiat 500 Rossi a Overland: edice pro fanoušky

Fiat zjevně hodlá vytěžit z minima maximum. A tak úspěch Fiatu 500 neustále „masíruje” novými a novými verzemi.

Na autosalonu v Boloni budou představeny dva speciální modely. Prvním z nich je Fiat 500 v barvách týmu MotoGP Fiat Yamaha, za který jezdí italský miláček Valentino Rossi. Mimo barevné provedení z dílny Centro Stile Fiat ovšem tento model nepřináší nic nového. Každopádně pro sběratele to může být velmi zajímavý kousek.

Klepněte pro větší obrázek 
Fiat 500 Valentino Rossi Edition

Druhým modelem, který lze spatřit v Boloni, je Fiat 500 Overland, který se zúčastnil dlouhé expedice v délce 18 000 kilometrů. Ta vedla přes Čínu, Kazachstán, Rusko, Bělorusko, Polsko, Česko, Německo, Rakousku a skončila v Itálii. Tento model s naftovým čtyřválcem 1,3 JTD má demonstrovat výdrž a kvalitu vozu, spolu s dalšími vozy z koncernu Fiat, které se stejné expedice zúčastnily.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Fiat 500 Overland
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků