Fiat 500 Pepita: sexy drobek ze zlata

V Italské metropoli se každoročně koná velkolepá výstava luxusního zboží a doplňků Scrigno Tesori d'Italia. V uplynulém roce zde představila firma Studio M Maserati Quattroporte, jehož karoserie byla pokryta 24 karátovým zlatým práškem. Na letošní výstavě zaujala obdobnou úpravou malého Fiatu 500 s přídomkem Pepita.

Co se týče samotného laku, nejedná se o žádnou novinku, na karoserii tohoto drobečka byl aplikován stejný zlatý prášek, jako na zmíněné Quattroporte, ale společnost zašla s úpravami o kus dál. Chromové sportovní disky OZ zajímavě kontrastují se zlatými boky pneumatik Pirelli P Zero. Modifikace se nevyhnuly ani interiéru, který pořádně nabral na luxusnosti. Palubní deska je pokryta perlovým obložením, ruční brzda, řadící páka a pedály jsou zas zkrášleny Swarovského křišťály. Dojem luxusu dodává kašmírová podlaha a čalounění sedadel z hadí, krokodýlí, žraločí, nebo ještěrčí kůže.
 

Luxusní provedení, za které by se nemohla stydět i ledajaká světová celebrita, tomuto malému fešákovi určitě sluší. Trochu zamrazí až cena, která se pohybuje kolem 60 000 Euro (cca. 1 540 000 Kč), ale pro opravdové sběratele a fajnšmekry to nebude problém. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Fiat 500 Papita
Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

dnes | Radek Pecák
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 27 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků