Fiat 500 MS Design, připraven pro rallye

Známý stylista a tuner MS Design připravil velmi agresivní paket pro malé stylové retro. Paket představuje úpravu, která míří přímo do světa rallye.

Samotný styu vozů zůstal zachován, ale je doplněn o nezbytné části, bez kterých to v rallye nejde. Zadní a přední blatníky jsou extrémně rozšířeny, aby dokázaly pojmout 17" odlehčená kola. Modifikovaný přední nárazník se pak stará o dobrý přísun vzduchu jak k motoru a jeho chladiči, tak i k brzdám. Vše pak podtrhuje záď s velkým difusorem a zadním přítlačným křídlem.

I když se prozatím jedná jen o show car, lze očekávat, že malý Fiat 500 dosáhne takové obliby, že bude mít vlastní Fiat 500 Cup a nelze ani vyloučit, že se objeví v nějaké rallye kategorii.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Fiat 500 MS Design  Foto: CFcorp

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 56 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků