Fiat 500 MS Design, připraven pro rallye

Známý stylista a tuner MS Design připravil velmi agresivní paket pro malé stylové retro. Paket představuje úpravu, která míří přímo do světa rallye.

Samotný styu vozů zůstal zachován, ale je doplněn o nezbytné části, bez kterých to v rallye nejde. Zadní a přední blatníky jsou extrémně rozšířeny, aby dokázaly pojmout 17" odlehčená kola. Modifikovaný přední nárazník se pak stará o dobrý přísun vzduchu jak k motoru a jeho chladiči, tak i k brzdám. Vše pak podtrhuje záď s velkým difusorem a zadním přítlačným křídlem.

I když se prozatím jedná jen o show car, lze očekávat, že malý Fiat 500 dosáhne takové obliby, že bude mít vlastní Fiat 500 Cup a nelze ani vyloučit, že se objeví v nějaké rallye kategorii.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Fiat 500 MS Design  Foto: CFcorp

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků