Fiat 500 H&R: přiostřené „pětikilo“

Fiat 500 se postupně stává miláčkem různých úpravárenských společností. Jednou z nich je i ladič H&R. Tento úpravce zaměřující se především na výrobu sportovních pružin a tlumičů se rozhodl zčeřit pokojné hladiny tuningové scény. Můžeme klidně uznat, že s jejím novým optickým vylepšením pro malý Fiat se ji to opravdu povedlo.

Díky novým aerodynamickým nárazníkům získal vůz sportovnější vzhled, který celkem pěkně ladí s retro tvary karoserie. Obtékaní vzduchu vylepšuje střešní spoiler, přísun vzduchu do motoru zase zvětšené otvory předního nárazníku a celkový vzhled dotvářejí 17-palcová kola od společnosti eMotion.

Ladič nezapomněl ani na technickou stránku vozu, zde je však úprava pouze jedna jediná. Fiat 500 dostal nové nastavitelné tlumiče a ocitl se o 30 mm blíže při zemi, než jeho sérioví bratři.

Tuner si dal záležet taky na prezentaci svého díla, co dokazují některé fotografie s uměleckým nádechem. Pokud by se k tomuto tuningu „dodávala“ i podobná slečna, poptávka by se jistě znásobila.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
H&R Fiat 500

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 31 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků