Fiat 500 H&R: přiostřené „pětikilo“

Fiat 500 se postupně stává miláčkem různých úpravárenských společností. Jednou z nich je i ladič H&R. Tento úpravce zaměřující se především na výrobu sportovních pružin a tlumičů se rozhodl zčeřit pokojné hladiny tuningové scény. Můžeme klidně uznat, že s jejím novým optickým vylepšením pro malý Fiat se ji to opravdu povedlo.

Díky novým aerodynamickým nárazníkům získal vůz sportovnější vzhled, který celkem pěkně ladí s retro tvary karoserie. Obtékaní vzduchu vylepšuje střešní spoiler, přísun vzduchu do motoru zase zvětšené otvory předního nárazníku a celkový vzhled dotvářejí 17-palcová kola od společnosti eMotion.

Ladič nezapomněl ani na technickou stránku vozu, zde je však úprava pouze jedna jediná. Fiat 500 dostal nové nastavitelné tlumiče a ocitl se o 30 mm blíže při zemi, než jeho sérioví bratři.

Tuner si dal záležet taky na prezentaci svého díla, co dokazují některé fotografie s uměleckým nádechem. Pokud by se k tomuto tuningu „dodávala“ i podobná slečna, poptávka by se jistě znásobila.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
H&R Fiat 500

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků