Fiat 500 Felipe Massa Edition: formulové mini

Automobilka Ferrari v loňské sezóně Formule 1 dosáhla výrazných úspěchů. Pohár konstruktérů i vítězství jezdců padlo do rukou této automobilky, tak proč toho řádně nevyužít při prodeji běžných modelů.

Mateřský Fiat tak připravil edici nového stylového Fiatu 500, která nese jméno po špičkovém jezdci stáje Ferrari, Felipe Massovi.

Fiat 500 v této edici je vybaven čtyřválcem 1,4 s přeplňováním, který poskytuje výkon 88 kW (120 k). Dále dostal nová 16" kola z lehké slitiny a pár dekorativních prvků, včetně podpisu pilota Formule 1.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat 500 Felipe Massa Edition

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků