Fiat 500 Felipe Massa Edition: formulové mini

Automobilka Ferrari v loňské sezóně Formule 1 dosáhla výrazných úspěchů. Pohár konstruktérů i vítězství jezdců padlo do rukou této automobilky, tak proč toho řádně nevyužít při prodeji běžných modelů.

Mateřský Fiat tak připravil edici nového stylového Fiatu 500, která nese jméno po špičkovém jezdci stáje Ferrari, Felipe Massovi.

Fiat 500 v této edici je vybaven čtyřválcem 1,4 s přeplňováním, který poskytuje výkon 88 kW (120 k). Dále dostal nová 16" kola z lehké slitiny a pár dekorativních prvků, včetně podpisu pilota Formule 1.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat 500 Felipe Massa Edition

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků