Fiat 500 boří všechny prodejní rekordy

Automobilka Fiat se modelem 500 výborně trefila do vkusu zákazníků. Ostatně o tom hovoří nejen vyprodaná produkce, ale také fakt, že zájem zákazníků nepolevuje a naopak se zvyšuje. To je ostatně také důvod, proč automobilka navýší výrobu.

Automobilka hodlá zvýšit denní produkci v polském závodu ze současných 500 vozů denně na 750. Roční produkce tak dosáhne až 190 000 vozů.

Fiat přitom původně počítal s maximální roční produkci 120 000 vozů, ovšem od uvedení vozu na trh v červenci minulého roku přišlo přes 160 000 závazných objednávek, což je na vůz této velikosti absolutní rekord. Ostatně stačí se podívat na roční produkce podobných automobilů.

Fiat tak získal konečně model, který se prodává doslova jako housky na krámě.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků