Fiat 500 boří všechny prodejní rekordy

Automobilka Fiat se modelem 500 výborně trefila do vkusu zákazníků. Ostatně o tom hovoří nejen vyprodaná produkce, ale také fakt, že zájem zákazníků nepolevuje a naopak se zvyšuje. To je ostatně také důvod, proč automobilka navýší výrobu.

Automobilka hodlá zvýšit denní produkci v polském závodu ze současných 500 vozů denně na 750. Roční produkce tak dosáhne až 190 000 vozů.

Fiat přitom původně počítal s maximální roční produkci 120 000 vozů, ovšem od uvedení vozu na trh v červenci minulého roku přišlo přes 160 000 závazných objednávek, což je na vůz této velikosti absolutní rekord. Ostatně stačí se podívat na roční produkce podobných automobilů.

Fiat tak získal konečně model, který se prodává doslova jako housky na krámě.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků