Ferrari zřejmě chystá hned dva nové modely

Internetové diskuse motoristických fanoušků jsou plné různých přání a spekulací. Ovšem čas od času i malá, ale dobře informovaná fóra přinesou zajímavé informace, které je třeba brát vážně.

Poslední žhavou novinkou jsou informace o chystaných novinkách automobilky Ferrari. O tom, že italský výrobce pracuje na nástupci Enza jsme již psali a zde se nejedná o žádnou novinku a spekulaci, ovšem něco jiného jsou informace o nové verzi modelu 599 GTB Fiorano.

Tento vůz by se měl představit v roce 2009 v otevřené verzi Spider. Ostatně tuto informaci nepřímo potvrdilo i vedení automobilky, když připustilo vývoj malosériového vozu, který by byl jakýmsi nástupcem modelu 575 SuperAmerica, tedy otevřeného vozu.

Novinkou je také informace o vývoji nového modelu s prozatímním krycím jménem F149. Dle všeho se má jednat o nástupce současného modelu F430, který by měl přijít na trh někdy okolo roku 2010.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků