Ferrari zřejmě chystá hned dva nové modely

Internetové diskuse motoristických fanoušků jsou plné různých přání a spekulací. Ovšem čas od času i malá, ale dobře informovaná fóra přinesou zajímavé informace, které je třeba brát vážně.

Poslední žhavou novinkou jsou informace o chystaných novinkách automobilky Ferrari. O tom, že italský výrobce pracuje na nástupci Enza jsme již psali a zde se nejedná o žádnou novinku a spekulaci, ovšem něco jiného jsou informace o nové verzi modelu 599 GTB Fiorano.

Tento vůz by se měl představit v roce 2009 v otevřené verzi Spider. Ostatně tuto informaci nepřímo potvrdilo i vedení automobilky, když připustilo vývoj malosériového vozu, který by byl jakýmsi nástupcem modelu 575 SuperAmerica, tedy otevřeného vozu.

Novinkou je také informace o vývoji nového modelu s prozatímním krycím jménem F149. Dle všeho se má jednat o nástupce současného modelu F430, který by měl přijít na trh někdy okolo roku 2010.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků
Minitest Volvo S90 D4 Polestar: První Volvo z Číny je tady!

Volvo S90 D4 Polestar (minitest)

Otestovali jsme Volvo S90 s prostřední dieselovou motorizací. Vyplatí se tovární "tuning" od Polestar?

9.  1.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků